ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده

وقتی صحبت از دغدغه سایز سینه خانم‌ها می‌شود، آنهایی که سایز سینه بزرگی دارند، حرف بیشتری برای گفتن دارند. راهکارهای بزرگ کردن سایز سینه در مقایسه با کوچکتر کردن آن محدودتر است. شاید بهترین روش استفاده از سوتین های کوچک کننده باشد.

این مدل سوتین‌ها با طراحی خاصی که دارند سینه‌های شما را فرم داده و از سوی دیگر برخی متریال‌ها همچون اسفنج را ندارند که خود لایه‌ای برای بزرگتر کردن سینه هستند.

در ادامه این پست از مجله ساتین مد قصد داریم به بررسی و معرفی برخی مدلهای سوتین بپردازیم که نقش موثری در کوچک کردن سینه‌ها دارند.

آیا با سوتین میتوان اندازه سینه را کوچک کرد؟

پاسخ به این سوال تقریبا مثبت است. اینکه از کلمه «تقریبا» برای آن استفاده می‌کنیم دلیل دارد.

تکلیف خانم‌هایی که سینه کوچک دارند کاملا مشخص است. آنها می‌توانند با پوشیدن سوتین‌هایی که دارای فرم جمع کننده، دارای جک، اسفنج‌دار و فنر مخصوص هستند سینه‌های خود را در مجالس خاص و دورهمی بزرگتر نشان دهند. پیش از این در پستی با عنوان ۱۲ روش بزرگ نشان دادن سینه، به معرفی این راهکارها پرداخته‌ایم.

هر زمان هم که به زندگی عادی و روزمره خود برگشتند کافی است همان سوتین روزمره خود را به تن داشته باشد. چرا که همه خانم‌ها از سینه‌ها به‌عنوان راهکاری برای افزایش جذابیت استفاده می‌کنند.

اما وقتی صحبت از خانم‌هایی با سینه بزرگ می‌شود وضعیت متفاوت، محدود و سخت‌تر خواهد شد. اصولا در این روش دیگر نمی‌توان با اضافه کردن نوع خاصی از پوشش درصد زیادی تغییر را ایجاد کرد و از طرفی هم انجام عمل جراحی زیبایی سینه، هزینه‌بر بوده و مشکلات خاص خود را دارد.

این خانم‌ها محدود به استفاده از سوتین‌های مخصوص در کنار روش‌هایی هستند که سینه‌ها را کوچکتر نشان دهد. خوشبختانه چون اهمیت استایل شما برای ما در ساتین مد مهم است، پیش از این در پستی با عنوان روش های کوچکتر نشان دادن سینه به معرفی راهکارهایی در این خصوص پرداخته‌ایم.

آناتومی سینه زنانه

بافت سینه خانم‌ها چگونه است؟

برای اینکه تخصصی‌تر این موضوع را بررسی کنیم باید نگاهی هم به بافت سینه داشته باشیم.

برخلاف آقایان که بافت سینه‌های آنها را عضله تشکیل داده و با ورزش کردن می‌توانند سینه بزرگ‌تر و حجیم‌تری داشته باشند، تقریبا بیش از ۸۰ درصد سینه خانم‌ها را چربی تشکیل داده و تنها مقدار کمی از آن را بافت ماهیچه‌ای تشکیل می‌دهد که آن هم در پشت بافت چربی قرار دارد.

بنابراین اینکه گفته می‌شود خانم‌ها با ورزش کردن یا انجام حرکات خاصی قادر به بزرگ کردن سینه خود هستند، کاملا اشتباه بوده و رویایی دست نیافتنی بیش نیست.

اگر این روزها خانم‌هایی که در ورزش‌های بدنسازی فعالیت دارند دیده باشید، حتما متوجه این مسئله شده‌اید که بخش سینه آنها اصلا هماهنگی با سایر اعضای بدن که تماما عضله شده است را ندارد.

حال شاید فکر کنید که وقتی چربی است، می‌توان با چربی سوزی سایز سینه‌ها را کم کرد. اما این گفته هم اشتباه است. چرا که در بحث چربی سوزی در تمامی اعضای بدن، چیزی تحت عنوان «چربی سوزی ناحیه خاصی از بدن» را نداریم.

5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده

یعنی شما قادر نیستید که فقط چربی‌های سینه خود را با ورزش کردن و انجام حرکات خاص از بین ببرید در حالی که چربی‌های پهلو و شکم به همان حالت خود باقی مانده باشد.

پس اگر بخواهیم یک پاسخ کلی به این سوال که آیا با تعویض و خرید سوتین کوچک کننده می‌توان واقعا سینه‌ها را کوچک کرد پاسخ دهیم، جواب هم بله است و هم خیر(!).

از این نظر درست است که شما بتوانید متناسب با استایل خود از سوتینی استفاده کنید که با لیفت سینه و فشردن آن در جهت‌های خاصی، نسبت به جثه کلی بدن شما سینه‌ها را متناسب یا بهتر است بگوییم کوچک‌تر نشان دهد.

اما اینکه فکر کنید با استفاده طولانی مدت از سوتین های کوچک کننده سینه‌های شما نیز کوچک خواهند شد سخت در اشتباه هستید. اگر واقعا به‌دنبال چنین چیزی هستید انجام جراخی سینه را توصیه می‌کنیم.

معرفی 5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده سینه

حال در ادامه برای اینکه بتوانید با استفاده از سوتین سینه‌های خود را کوچک کنید، به معرفی 5 تا از بهترین سوتین های کوچک کننده سینه می‌پردازیم.

کوچک کردن سایز سینه با سوتین های مینی مایزر

سوتین‌های مینی مایزر جزو بهترین سوتین های کوچک کننده مختص همین نوع کاربری هستند که برای خانم‌هایی با سینه بزرگ طراحی شده‌اند. ساختار کاپ، بندی‌های روی شانه و حتی بند پشتی که از پهلوها رد می‌شود طوری است که به لیفت دادن سینه در جها خاصی کمک می‌کند.

سینه‌های شما درون کاپ این سوتین را کاملا پر می‌کنند و بر خلاف مدل‌های دیگر سوتین که فضایی خالی معمولا در کناره‌ها دارند، کل بافت سینه درون کاپ در این فضاها اشغال خواهد شد.

در نتیجه سینه‌ها فشرده‌تر شده و گویی به سمت بدن کشیده شده باشند. شکل کاپ‌ها هم طوری است که سینه‌ها را فلت‌تر نمایان کنند.

بندهای روی شانه و بند کناری این سوتین هم در کشش و لیفت سینه نقش موثری دارند. چرا که اساس کار این مدل سوتین بر لیفت سینه و کشش آن است.

استفاده از سوتین های تورگاز

سوتین‌های توری از این جهت که کمترین ضخامت را دارند می‌توانند به عنوان گزینه دیگری برای سوتین کوچک کننده مورد استفاده قرار گیرند.

عدم وجود پد درون کاپ‌ها، نداشتن اسفنج و نبود جک در ساختار آنها این مدل سوتین را به یک پوشش محدود تبدیل کرده است.

بیشتر هدف استفاده از سوتین‌های تورگازی برای بدن‌نمایی است که برای روابط همسری مورد استفاده قرار گیرند. لیفت دادن و شکل دهی در این مدل‌ها زیاد اهمیت نداشته و مهم هم نیست که نوک سینه‌ها در آنها مشخص نباشد.

سوتین‌های توری جزو ارزان‌ترین سوتین‌ها هستند که با توجه به ساختار توری، رنگ‌بندی متنوع و دست باز بودن در طراحی و دوخت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. برای خرید این مدل سوتین از فروشگاه ساتین مد کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.خرید سوتین تورگازی

کاهش اندازه سینه با سوتین های بدون اسفنج

به صورت کلی وجود اسفنج و لایه پد درون کاپ‌ها برابر با اضافه شدن یک لاچه چند میلیمتری به بافت بیرونی سینه است. استفاده از این سوتین‌ها خود باعث افزایش حجم سینه و بزرگ‌تر نشان دادن آنها خواهد شد.

خصوصا مدل‌هایی که دارای اسفنج سراسری هستند. در حالی که سوتین‌هایی که اسفنج نداشته و صرفا دارای بافت پارچه‌ای هستند این لایه را ندارند.

می‌توان اینطور تصور کرد که سوتین‌های بدون اسفنج از نظر میزان ضخامت بعد از سوتین‌های تورگاز قرار می‌گیرند که می‌تواند برای استفاده مجلسی انتخاب مناسبی باشد.

برای خرید این مدل سوتین نیز کافی است به صفحه خرید سوتین بدون اسفنج مراجعه کرده و انواع مدل‌ها را برای سایزهای مختلف ۷۵ تا ۹۵ خریداری کنید.

سوتین های دانتل و گیپور

سوتین‌های دانتل و گیپور هم همان شرایط سوتین‌های تورگاز را دارند با این تفاوت که در برخی مدل‌ها از فنر به منظور لیفت‌دهی سینه استفاده می‌شود.

پیش از این در پستی با عنوان تفاوت سوتین دانتل و گیپور به ساختار این مدل سوتین پرداختیم که پیشنهاد می‌کنم برای آشنایی بیشتر آن را مطالعه کنید.

در اینکه در این مدل سوتین از مدل فنردار یا بدون فنر استفاده کنید تفاوت زیاد چندانی ندارد. اما باید استفاده از آن را منوط به پوشش‌های دیگر در نظر بگیرید. مثلا اگر از مانتوهای زمستانی و بلند استفاده می‌کنید استفاده از مدل فنردار که سینه‌ها را لیفت دهد انتخاب بهتری است.

خرید سوتین دانتل برای خانم‌هایی که به فکر گزینه ارزان هستند مناسب است. در حالی که قیمت سوتین های گیپور کمی بیشتر است و دلیل آن هم به بافت پارچه آن برمی‌گردد.

اما زمانی که از لباس‌هایی که دارای یقه باز و اصولا استفاده برای مجالس خاصی همچون عروسی و جشن است بهتر است که از سوتین‌های بدون فنر استفاده کنید.

سوتین های ورزشی

در پایان آخرین مدل از سوتین های کوچک کننده به سوتین ورزشی یا کپسول دار تعلق می‌گیرد. این سوتین‌ها به این جهت که برای انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین که بدن شما جنب و جوش زیادی دارد طراحی شده است.

استفاده از این سوتین‌ها در چنین مواقعی یک الزام است و برای جلوگیری از افتادگی سینه‌ها توصیه می‌شود حتما از سوتین ورزشی استفاده کنید.

بند روی این سوتین‌ها نسبت به سایر مدل‌ها پهن‌تر است؛ این پهنا حمایت بهتری از سینه داشته و آنها را ضمن لیفت دادن به سمت بالا، در کل بافت درون کاپ پخش خواهد کرد که در کوچک نشان دادن سینه هم موثر خواهد بود.

برای اینکه تاثیر بهتری از این سوتین‌ها بگیرید بهتر است که از سوتین کپسول دار استفاده کنید که در پوشش سینه درون کاپ عملکرد بهتری دارند. اما فراموش نکنید که نباید استفاده طولانی مدت از آنها داشته باشید.


جمع‌بندی و سوالات متداول

در این پست از مجله ساتین مد سعی کردیم به بررسی کلی شایعات و گفته‌های نادرستی که در خصوص کوچک کردن سینه‌ها با استفاده از سوتین های کوچک کننده وجود دارد بپردازیم.

در حالت کلی اینکه فکر کنید با سوتین می‌توان سایز سینه را کوچکتر کرد کاملا اشتباه است. وقتی چنین چیزی گفته می‌شود منظور این است که متناسب با استایل کلی بدن و وابسته به سایر لباس‌هایی که به تن دارید، می‌توان با پوشش برخی سوتین‌ها سایز سینه‌ها را کوچک‌تر از اندازه‌ای که هستند به‌نظر برسانید.

آیا با سوتین میتوان سینه را کوچک کرد؟

کوچک کردن سینه با سوتین به این معنی نیست که بتوانید سایز آنها را واقعا کوچک کنید. اما با توجه به طراحی و ویژگی که برخی سوتین های کوچک کننده دارند، می‌توانید سینه‌ها رو طوری لیفت داده و درون کاپ جا کنید که کوچکتر به‌نظر برسند.

سوتین های کوچک کننده مینی مایزر چه ویژگی دارند؟

این نوع سوتین‌ها دارای کاپ، بند و طراحی خاصی هستند که اولا سینه‌ها را درون کاپ به خوبی جای داده و در فشرده‌ترین حالت ممکن پخش می‌کنند. البته منظور از فشرده این نیست که به سینه‌ها فشار وارد کنند، بلکه آنها را در سرتاسر فضای کاپ جای می‌دهند.
علاوه بر این سینه‌ها را در طرفین طوری لیفت خواهند داد که متناسب با استایل کلی بدن شما سینه‌ها کوچکتر به‌نظر خواهند رسید.

آیا استفاده از سوتین کوچک کننده به سینه فشار وارد می‌کند؟

اصلا اینطور نیست. برخی تصور می‌کنند که این سوتین‌ها سینه را فشار داده و متحمل درد و در صورت استفاده طولانی مدت باعث بروز سرطان خواهند شد. در حالی که این سوتین‌ها با توجه به شکل کاپ و ساختاری که در اتصالات بند دارند، سینه‌ها را طوری پخش و لیفت می‌دهند که کوچکتر به نظر برسند.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 3

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *