ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

بهترین راه بسته بندی سوتین در سفر

سفر کردن را همه ما برای فرار از روزمرگی‌ها و دادن کمی استراحت به ذهن و روح‌مان نیاز داریم. با وجود لحظه شماری که برای انجام انواع ماجراجویی در سفر داریم، اما جمع کردن وسایل ضروری برایمان همچون شکستن شاخ غول است. بسته بندی سوتین در سفر هم می‌تواند یکی از دیگر کارهایی باشد که باید انجام داد.

سوتین و به صورت کلی لباس زیر با توجه به اینکه پوششی آسیب پذیر است و از طرفی دیگر جزو حریم خصوصی خانم‌ها محسوب می‌شود، باید به شکل بهتری در جمع کردن وسایل سفر به آنها توجه داشته باشید.

در ادامه این نوشته از مجله ساتین مد به معرفی بهترین روش برای بسته بندی لباس زیر در سفر خواهم پرداخت که می‌توانید انواع شورت، سوتین و نیم تنه خود را برای سفرهای طولانی با خیالی آسوده انتخاب و بسته‌بندی کنید.

نحوه بسته بندی سوتین در چمدان

با توجه به اینکه سوتین‌ها را بر اساس طراحی و اقلام به کار رفته به آن می‌توان به دو دسته تقسیم کرد، هنگام بسته بندی لباس زیر در سفر هم باید با همین دیدگاه آنها را در چمدان خود مرتب کنید.

این دو گروه‌بندی از نظر داشتن پد یا همان اسفنجی بودن سوتین اهمیت دارند که در ادامه به شما خواهم گفت چرا ضرورت دارد که به شکل درستی آنها را در چمدان سفر خود مرتب کنید.

تصویری از بسته بندی سوتین در سفر و قرار دادن آن در چمدان

بسته بندی سوتین بدون پد

این سوتین‌ها فاقد پد هستند و تنها بخشی از آن که باید توجه کنید فنرها هستند که آسیبی در اثر فشار زیاد به آنها وارد نشود. فنرها نیز عمدتا از جنس پلاستیک مقاوم یا فلزی هستند. طوری نیست که فکر کنید درون چمدان فشار زیادی به آنها وارد خواهد شد که تغییر حالت دهند.

بنابراین مثل هر لباس دیگری برای مرتب کردن آنها در چمدان سفر، کافی است به ترتیب زیر عمل کنید:

  • ابتدا بندهای سوتین را به هم ببندید. این کار باعث می‌شود سوتین مرتب‌تر تا شود و وقتی هم که در کنار سایر لباس‌ها قرار می‌دهید، با برداشتن سایر لباس‌ها نامنظم نشود.
  • حال بندهایی که به هم بسته شده را درون یکی از کاپ‌ها قرار دهید. این کار هم به نظم بیشتر سوتین و جمع‌و جور شدن آن کمک می‌کند.
  • در نهایت دو کاپ را روی هم تا کنید.

همانطور که می‌بینید سوتین شما به سادگی و در کمترین مقدار فضای لازم تا خواهد شد.

اگر تعداد سوتین بدون اسفنج بیشتری از این نوع با خود به همراه دارید، می‌توانید چند سوتین را به صورت کامل درون هم قرار داده و به همین شیوه تا کنید.

وقتی آنها به صورت تو در تو درون هم قرار داشته باشند، می‌توانید همگی آنها را در یک جیب کوچکی از چمدان خود قرار دهید که جدا از سایر لباس‌های سفر نگهداری کنید. اینطور با برداشتن سایر لباس‌ها زمان زیادی هم برای تا کردن دوباره از دست نخواهید داد.

بسته بندی سوتین پد دار

اما وقتی از سوتین اسفنجی یا سوتین جک دار استفاده کنید شرایط بسته بندی سوتین در سفر کمی متفاوت و حساس خواهد بود.

به دلیل ساختاری که این مدل سوتین‌ها داشته و دارای پد و اسفنج درونشان هستند، تا کردن نامنظم و قرار گرفتن آنها در معرض فشار باعث می‌شود پدها از بین رفته و حالت چروکی به خود بگیرند.

این سوتین‌ها را در هنگام سفر نباید در زیر سایر لباس‌ها قرار بدهید و باید درست در جایی باشند که کمترین فشار به آنها وارد شود. فشار وارده زیاد به آنها می‌تواند موجب تغییر شکل کاپ شده و خطوط چروک روی آن بیندازد. علاوه بر این پدها شکل طبیعی خود را از دست داده و در نتیجه برای لیفت دادن سینه هم دیگر کاربردی نخواهند داشت.

بر خلاف سوتین‌های بدون پد، اینکه فکر کنید با قرار دادن پدهای چند سوتین درون هم مانع از آسیب وارد شده به پد خواهید شد نیز اشتباه است. در هر صورت فشار وارده به کاپ می‌تواند به سوتین شما آسیب وارد کند.

بهترین راه بسته بندی سوتین در سفر برای این مدل سوتین‌ها استفاده از کیف مخصوص سوتین و لباس زیر است. این کیف‌ها دقیقا برای همین تولید شده‌اند تا سوتین‌های خود را درون آنها قرار داده و در سفر با خود به همراه داشته باشید.

کیف مخصوص بسته بندی سوتین در سفر

کیف‌های مخصوص لباس زیر دارای طراحی قلبی هستند که دو فرورفتگی مخصوص قرار گرفتن کاپ سوتین در خود دارند. شما می‌توانید بین ۵ تا ۱۰ سوتین اسفنجی را درون هم قرار داده و به سادگی با استفاده از این کیف‌ها در سفر با خود به همراه داشته باشید.

این کیف‌ها دارای لایه محافظ پلاستیک سخت هستند که مانند یک چمدان کوچ هستند. می‌توانید کیف را درون چمدان خود در کنار سایر لباس‌ها و حتی در زیریترین بخش قرار دهید و بدون نگرانی از فشار وارده به کیف سوتین‌های خود را حمل کنید.

درون این کیف‌ها یک جیب مخصوص هم به صورت کشی توری وجود دارد که در صورت داشتن ست شورت و سوتین می‌توانید شورت‌ها را نیز تا کرده و در این جیب مخصوص قرار دهید.

یا اینکه در دوران قاعدگی می‌توانید پدها، نوار بهداشتی یا تامپون‌های مخصوص این دوران را هم درون این جیب مخصوص با خود به همراه داشته باشید.

چند نکته درباره کیف لباس زیر

  • کیف‌های مخصوص سوتین راهی ساده و سریع برای این هستند که دسترسی راحتی به لباس زیر خود در سفر داشته باشید. علاوه بر این با توجه به نوع فرهنگ و مذهبی که در کشور ما وجود دارد، در جمع‌های خانوادگی برای خانم‌ها بهتر است که از این کیف استفاده کنند تا لباس‌های زیر در بخشی از چمدان که حریم خصوصی آنها رعایت شود نگهداری شوند.
  • می‌توانید با داشتن چند کیف مخصوص، سوتین‌ها را بر اساس رنگ روشن یا تیره مرتب کرده و درون این کیف‌ها قرار دهید. حتما هم لزومی ندارد که از این کیف‌ها فقط برای سوتین‌های اسفنجی و پد دار استفاده کنید؛ بلکه برای سوتین‌های بدون پد هم کاربردی هستند.
  • زائده‌ای که این کیف‌ها مخصوص قرار گیری کاپ دارند باعث افزایش دوام و عمر لباس زیر می‌شوند.

جمع‌بندی نهایی

همانطور که برای سایر لباس‌های خود برنامه دارید و ارزش خاصی به آنها می‌دهید، برای سوتین‌ها نیز باید همین رفتار را داشته باشید. سوتین‌ها شاید نوعی پوشش باشند که فکر کنید چون در معرض دید نیستند اهمیتی ندارند؛ تمت باید بدانید که این لباس‌ها به دلیل تماس مستقیم با پوست و بدن شما باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند تا سلامت شما حفظ شود.

مخصوصا در سفر که علاوه بر لباس انواع تجهیزات را با خود درون یک چمدان به همراه دارید. اینکه سوتین‌ها را همینطور به حال خود در کنار سایر لوازم رها کنید هم می‌تواند در تضاد با سلامتی شما باشد و هم اینکه در سفرهای گروهی مانعی از نظر حریم خصوصی باشد.

استفاده از کیف‌های مخصوص لباس زیر به نوعی راهی برای بسته بندی سوتین در سفر است که در خلوت خود برخی لوازم را که نمی‌خواهید در دید دیگران باشد با خود به همراه دارید.

بسته به برنامه سفر هم ضروری است که چند سوتین مختلف علاوه بر سوتین روزمره با خود داشته باشید. مثلا اگر برنامه‌ای برای کوهنوردی دارید باید سوتین ورزشی یا اگر برنامه‌ای برای رزرو اقامتگاه استخردار دارید، سوتین مخصوص شنا با خود به همراه داشته باشید.

پس به هر خانمی توصیه می‌کنیم که برای سفر یک کیف مخصوص سوتین داشته باشید. شما می‌توانید این کیف‌ها را از فروشگاه ساتین مد در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف خریداری کرده و علاوه بر سفر درون خانه نیز لباس‌های زیر خود را جدا از سایر لباس‌ها نگهداری کنید.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 6

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

دیدگاه‌ها (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *