ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین فانتزی همانطور که از نامش مشخص است در گروه سوتین‌هایی قرار دارد که به منظور زیبایی، بدن نما بودن و تحریک کننده تولید می‌شوند. این مدل سوتین‌ها دارای طراحی مختلفی از نظر رنگ‌بندی هستند که شامل رنگ ثابت، متنوع، شخصیت‌ها، پولکی و… می‌شود.

گروه دیگری از سوتین‌های فانتزی نیز وجود دارند که بر اساس نوع دوخت و طراحی خود تقسیم‌بندی می‌شوند. برخی از این موارد شامل سوتین هارنس دار، سوتین گردنی، سوتین عروسکی، توری و… هستند.

اگر به دنبال خرید سوتین فانتزی شیک هستید، سوتین‌های اسفنجی انتخاب مناسبی هستند. چرا که به بزرگ‌تر نشان دادن سینه و فرم‌دهی کمک می‌کنند. اما اگر صرفا می‌خواهید از ویژگی بدن نما بودن در روابط زناشویی استفاده کنید، می‌توانید از سوتین‌های توری استفاده کنید.

انواع سوتین فانتزی

معمولا در طراحی این مدل سوتین از گیپور و دانتل استفاده می‌شود. مقدار طراحی استفاده شده بر روی طرح کلی کار می‌تواند به صورت تمام گیپور و دانتل بوده یا اینکه در حاشیه‌ها، بخش میانی یا پشت سوتین استفاده شود.

برخی مدل‌ها نیز دارای گردنی هستند که بر روی گردنی نیز از این طراحی استفاده می‌شود. سوتین فانتزی گردنی معمولا جداشونده است تا در صورتی که نخواستید از گردنی آن استفاده کنید، آن را جدا کنید. اتصال گردنی از بخش میانی دو کاپ انجام می‌گیرد.

برخی از این سوتین‌ها به منظور زیبایی دارای طراحی پولکی هستند که معمولا از رنگ‌بندی طلایی، نقره‌ای، آبی، قرمز، زرشکی و دیگر رنگ‌های رایج و تحریک کننده استفاده می‌شود.