ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

6 شورت مناسب برای انواع شلوار زنانه

خانم‌ها دوست دارند انواع مختلفی از لباس‌ها را برای موقعیت‌های مختلف امتحان کرده و تا جای ممکن استایل جدیدی را بر اساس ترند روز دنبال کنند. به همین دلیل جدای از نوع لباسی که می‌پوشند، نیازمند خرید شورت مناسب برای انواع شلوار زنانه هستند که این ساختار و استایل را به‌هم نریزد.

در واقع می‌توان اینطور گفت که پوشیدن لباس زیر را به طور کلی به دلیل عوامل بهداشتی نمی‌توان کنار گذاشت. از همین رو وقتی شما یک لباس مجلسی خاصی می‌پوشید که نیازمند پوشش یک شورت خاص است، استفاده از شورت معمولی باعث برجسته شدن آن در زیر لباس شده و شما را انگشت‌نما خواهد کرد.

پوشیدن شورت مناسب بر اساس نوع لباس به ما کمک می‌کند احساس راحتی داشته باشیم و در عین حال از پوست ما در برابر چروکیدگی و تحریک محافظت کرده و به حفظ بهداشت شخصی‌مان کمک می‌کند. پیش از اینکه ادامه این مطلب را مطالعه کنید، برای آشنایی از انواع لباس زیر توصیه می‌کنم مطلب انواع شورت زنانه با اسم و عکس را مطالعه کنید.

چرا نیاز به داشتن چند مدل شورت ضروری است؟

اینکه از چند نوع شلوار و لباس در موقعیت‌های مختلف درون خانه، بیرون از خانه، محیط کار و محیط‌های مجلسی استفاده کنید، هر یک نیازمند استفاده از یک شورت مناسب هستند.

نمی‌توانید از یک شورتی که خطوط بند دور کمر و ساق پاها از زیر شلوار مشخص خواهد شد استفاده کنید یا اینکه برای لباس‌هایی همچون دامن کوتاه استفاده از شورت‌هایی که دارای فاق کوتاه هستند انتخاب بهتری است.

6 شورت مناسب برای انواع شلوار زنانه

به دلیل تعدد در مدل‌های مختلف لباس زنانه که وابسته به جنس پارچه، نوع دوخت، ضخامت، طراحی و عوامل دیگر وابسته است؛ شما باید چند مدل شورت مختلف را در کمد لباس زیر خود داشته باشید که هر یک برای پوشش زیر لباس‌های خاصی مناسب هستند.

شورت مناسب برای انواع شلوار زنانه
[chapar_protect]

۱. شورت مناسب برای شلوارهای روزمره

شلوارهایی که خانم‌ها به صورت روزمره استفاده می‌کنند عموما در گروه شلوارهای راحتی روزانه درون منزل هستند. بسیاری از خانم‌ها، خصوصا جوان‌ترها تمایل به استفاده از انواع اسلش درون منزل دارند در حالی که گروهی دیگر مایل هستند از شلوار راحتی نازک که عموما به نام شلوارهای گل‌گلی می‌شناسیم استفاده کنند.

شورت مناسب برای پوشیدن زیر شلوار روزمره می‌تواند انواع شورت اسلیپ باشد که جدای از حمایت و پشتیبانی بهتر، در جلوگیری از تعریق و راحتی بیشتر هم بالاترین اولویت را دارد. این شورت‌ها در ناحیه فاق دارای دو لایه هستند که لایه داخلی عموما از جنس نخ‌پنبه با قدرت جذب بالای رطوبت است و جنس بسیار نرمی هم دارد.

افزون بر این‌ها شورت اسلیپ زنانه برای زمان پریود نیز مناسب است که برای استفاده از نوار بهداشتی کمک می‌کند احساس راحت‌تری داشته باشید.

۲. شورت مناسب برای شلوارهای جین

شورت تانگ، شورت بیکینی و شورت لامبادا که هر سه در گروه شورت‌های بک لس هستند، برای شلوارهای جین و کتان، به‌خصوص شلوارهای جین کوتاه، ایده آل هستند. از آنجایی که شلوارهای جین قد کوتاه پوشش کمتری برای کمر دارند، به شورتی نیاز دارید که زیر آنها نامرئی باقی بماند. شورت بیکینی نیز انتخاب خوبی برای شلوار جین تنگ است.

شورت مناسب شلوار لگ زنانه

۳. شورت مناسب برای انواع لگ

انواع شلوارهای لگ زنانه دارای ساختاری چسبان هستند که کاملا فیت بدن می‌شوند. برای همین پوشیدن این نوع شلوارها باید همراه با شورتی باشد که از مشخص کردن ناحیه تناسلی واژن و همچنین مشخص شدن بندهای شورت جلوگیری کند.

برای این نوع شلوارهای زنانه استفاده از شورت‌های بدون بند که با نام NO-VPL شناخته می‌شوند بهترین انتخاب است. این شورت‌ها از جنس پارچه‌ای تولید می‌شوند که خاصیت کشسانی بالا دارد و به همین خاطر فاقد بند در ناحیه دور کمر و ساق پاها هستند.

همین ویژگی کمک می‌کند که به راحتی شورت را پوشیده و بدون مشخص شدن بندها چه در ناحیه دور کمر و چه در ناحیه ساق پا از زیر لگینگ‌ها یک شورت مناسب داشته باشید.

۴. شورت مناسب زنانه برای دامن کوتاه

دامن‌های کوتاه هم یکی دیگر از پرطرفدارترین پوشش‌ها به ویژه به‌عنوان لباس مجلسی و درون خانه هستند. اگر به‌دنبال شورت مناسب برای دامن کوتاه هستید می‌توانید از شورت‌های کلاسیک یا حتی شورت پسرانه استفاده کنید.

این مدل شورت پوشش کافی از بدن را دربر گرفته و با توجه به نرمی و محافظتی که از پوست دارد، موجب حساسیت و درگیر شدن مداوم شما با شورت نخواهد شد. جدایی از این این مدل شورت‌ها از ناحیه ساق پا چسبنام هستند که به فرم دادن ساق پاها کمک کرده و موجب افزایش اعتماد به‌نفس می‌شوند.

۵. شورت مناسب برای شلوار رسمی زنانه

در محیط‌های بیرون از خانه و محیط کار پوشیدن لباس‌هایی با شلوار و استایل رسمی برای خانم‌ها، آن هم در کشور ما به امری ضروری تبدیل شده است. تفاوتی هم ندارد که از شلوار پارچه‌ای نخی یا کتان استفاده کنید.

برای این مدل سبک پوشش هم باز شورت کلاسیک، شورت های پسرانه یا شورت بدون درز (شورت های دانتل زنانه) انتخاب مناسبی هستند. آنها با توجه به ساختاری که دارند ناحیه ساق پا و باسن را به صورت یک سطح صاف حمایت خواهند کرد.

همچنین به دلیل فعالیت مداوم چند ساعته در محیط کار، عدم وجود درز در شورت و ساختار توری سبب می‌شود که جای درزها روی پوست شما باقی نماند. این موضوع را در مطلبی با عنوان عفونت خط شورت مورد بررسی قرار دادیم که پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید.

شورت مناسب برای انواع شلوار زنانه

۶. شورت مناسب برای شلوارهای سفید

بسیاری از افراد، چه خانم‌ها و چه آقایان؛ تصور می‌کنند که ست کردن شلوار یا دامن سفید با یک شورت سفید تصمیم عاقلانه‌ای است. در حالی که انجام چنین کاری یک اشتباه مهلک است.

پوشیدن لباس زیر سفید در زیر لباس‌های سفید نه‌تنها موجب مخفی شدن لباس زیر نخواهد شد، بلکه باعث برجسته شدن آن، خصوصا در بخش خطوط شورت می‌گردد. دلیل آن هم به تناسب رنگ برمی‌گردد که وقتی دو لایه با رنگ یکسان وجود داشته باشید، در سایر بخش‌ها که فقط یک لایه (یعنی شلوار) خواهد بود، کاملا تضاد را مشخص می‌کند.

برای رفع این مشکل، به‌جای استفاده از شورت‌های سفید، بهتر است از شورت هیپستر خاکستری یا شورت‌های توری شفاف استفاده کنید. آنها ظاهری بدون نقص فراهم می‌کنند و از مشخص شدن لباس زیر جلوگیری خواهند کرد.

جمع بندی نهایی

پوشیدن شورت در تمام طول روز و استفاده از آن برای کارهایی همچون تمرینات ورزشی می‌تواند منجر به عفونت شود. بنابراین، هنگام ورود به باشگاه، باید شورت خود را با شورت مناسبی تعویض کنید. برای سایر موارد نیز همین موضوع وجود دارد.

شما باید برای محیط‌ها، شرایط و لباس‌های مختلف از شورت مناسبی استفاده کنید که جدای از جلوگیری به‌هم ریختن سبک استایل‌تان، باید از تعریق و رطوبت، ایجاد حساسیت، خارش و درگیر کردن شما با شورت‌تان جلوگیری کند. بدن شما در هر شرایطی باید خشک باشد.

امیدواریم که به کمک این آموزش توانسته باشید در انتخاب و استفاده از شورت مناسب برای انواع لباس زنانه اطلاعات کافی را کسب کرده باشید. در صورتی که هر سوال یا نظری دارید از بخش دیدگاه‌ها برای ما ارسال کنید.

همچنین فروشگاه آنلاین ساتین مد در زمینه فروش انواع لباس زیر فعالیت دارد که می‌توانید با مراجعه به برگه فروشگاه به نشانی https://satinmod.com/shop جدیدترین محصولات ما را در گروه‌های مختلف انواع شورت و سوتین، انواع ست لباس زیر، لباس‌های فانتزی، لباس خواب و انواع اکسسوری مشاهده کنید. خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان شامل ارسال رایگان است و شهروندان تهرانی می‌توانند از ارسال پیک با تحویل در همان روز در مناطق ۲۲ گانه تهران مرسوله خود را دریافت نمایند.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 5

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

دیدگاه‌ها (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *