ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
هیچ محصولی یافت نشد.

ست فانتزی زنانه شامل انواع مختلفی از لباس زیر و اکسسوری زنانه چرمی و فلزی است. این گروه از محصولات شامل انواع گارتر، چوکر گردنی و کمربند است که از جنس چرم یا فلز زنجیری بوده و می‌توانید از آنها روی لباس‌های خاصی استفاده کنید.

انواع محصولات ست فانتزی زنانه

از جمله انواع محصولات فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ست شورت و سوتین چرم و زنجیری

این ست شامل سوتین و شورت همراه با سایر اکسسوری‌ها از جنس چرم با کیفیت است که در انواع طرح هارنس طراحی شده است. در این گروه از محصولات سوتین هارنس چرمی با استفاده از رنجیر فلزی تزئین شده است که امکان پوشش بر روی لباس‌های خاصی عموما به رنگ روشن را دارد.

انواع گارتر و کمربند چرمی

گارتر و کمربند چرمی گروه دیگری از محصولات هستند که با استفاده از چرم با کیفیت طراحی شده و از زنجیرهای فلزی به منظور زیبا کردن و تزئین استفاده شده است. این گروه از محصولات با استفاده از بندها و سگک مختلفی که دارند امکان پوشش روی انواع شلوار جین و پارچه‌ای را داشته و ظاهر خاصی به استایل شما خواهند داد.

می‌توانید این محصولات را همراه با کفش‌های ساق بلند یا پاشنه بلند چرمی بر روی انواع جوراب شلواری پوشیده و در محیط‌های مجلسی استایل شیک داشته باشید. گارترها محصولات چرمی هستند که دور ساق پا و کمر بسته می‌شوند تا ساختار خاصی را به این بخش از بدن بدهند.

کمربند چرم فانتزی نیز دارای زنجیرهایی چندتایی است که به شکل‌های نیم دایره روی بخش کناره‌ها یا سرتاسری کار می‌شود که با افتادن روی پوشش شلوار و جوراب شلواری ظاهر شیکی به شما خواهد داد.

انواع چوکر گردنی

چوکرهای گردنی نیز از دیگر محصولات فانتزی چرمی هستند که به شکل گردنبند طراحی شده‌اند. این گروه از محصولات نیز همراه با تزئینات فلزی به شکل قلب یا اسپایک هستند که تضاد رنگی چرم مشکی و قرمز همراه با اکسسوری فلزی رنگ استیل، ظاهر زیبایی را برای لباس‌های خاصی فراهم می‌کند.

چوکرهای گردنی معمولا با پیراهن‌ها و تاپ کوتاه پوشیده می‌شوند که در مراسم خاص مجلسی استایل شیکی را به شما خواهد داد. خصوصا اینکه استفاده همزمان با گارتر یا کمربند چرمی می‌تواند شکل هماهنگی برای شما ایجاد کند.

فروشگاه آنلاین ساتین مد امکان خرید انواع ست لباس زیر چرمی و زنجیری را فراهم نموده است که می‌توانید در هر جای ایران که هستید خریداری و درب منزل تحویل بگیرید. خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان شامل ارسال رایگان بوده و برای مشتریان گرامی در شهر تهران نیز امکان ارسال از طریق پیک با تحویل چند ساعته فراهم است.