ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین اسفنجی یکی دیگر از انواع سوتین خانم‌ها است که می‌تواند گزینه‌ای عالی به عنوان سوتین مجلسی باشد. خانم‌هایی که زیاد در بیرون از خانه هستند و دوست دارند ظاهری زیبا در مهمانی‌ها، محل کار و به صورت کلی در محیطی بیرون از خانه داشته باشند، توصیه می‌شود از این نوع استفاده کنند.

سوتین اسفنجی چیست؟

سوتین اسفنجی یا همان سوتین ابری همانگونه که از نامش مشخص است نوعی از سوتین است که درون کاپ‌های آن از پد اسفنجی استفاده شده است. این پدها می‌توانند به صورت ثابت درون بافت پارچه کاپ دوخته شده باشند یا اینکه قابلیت جدا شدن داشته و هنگام شستشو قادر به شستشوی جداگانه آنها خواهید بود.

دلیل استفاده از اسفنج در سوتین عمدتا به منظور زیبایی بخشیدن و فرم دهی سینه در خانم‌ها است. سوتین‌های اسفنجی با توجه به اینکه پد اسفنجی درون آنها موجب می‌شود فرم دهی به سینه انجام گیرد، زیبایی سینه‌ها را در خانم‌ها بهبود خواهند داد.

پد موجود در سوتین کمک می‌کند که بافت پارچه بهتر سینه را حمایت کرده و در نتیجه با قرارگیری جک درون سوتین و از سوی دیگر سوتین فنردار که دارای فنری فلزی یا پلاستیکی هستند، موجب می‌شود که نقش به‌سزایی در زیبایی بخشی سینه داشته باشند.

پد این نوع سوتین در انواع و ظاهر مختلفی تولید می‌شود که می‌تواند سینه‌ها را گرد نشان داده یا اینکه آنها را به صورت‌های مختلفی تغییر حالت دهد. اسفنجپ موجود در این سوتین همچنین باعث ضخامت بخشی به سینه می‌شود که نقش نسبتا زیادی در بزرگ نشان دادن سینه دارد.

یکی دیگر از فواید سوتین اسفنجی این است که برای استفاده در لباس‌های نازک و تنگ مناسب است. این گونه لباس‌ها اگر از سوتین دانتل یا گیپور بدون اسفنج استفاده کنید، به راحتی بافت نوک سینه را نمایان می‌کنند که برای همین شاید مجبور به استفاده از پد سینه باشید. اما هنگام استفاده از سوتین اسفنجی این پد نوک سینه‌ها را مخفی خواهد کرد.

انواع سوتین اسفنجی زنانه و دخترانه

سوتین اسفنجی با توجه به اینکه بر اساس ساختاری با پد اسفنجی تولید می‌شود، به چندین زیر گروه تقسیم شده است که با هدف بزرگ‌تر نشان دادن و فرم دهی به سینه تولید می‌شوند. از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سوتین اسفنجی فنردار: سوتین های اسفنجی دارای فنر سرتاسری درون بافت کاپ و ناحیه زیرین آن هستند که می‌تواند به حمایت بهتر از سینه کمک کند.
  • سوتین اسفنجی جکدار: سوتین اسفنجی جک دار درواقع همان پد اسفنجی است؛ با این تفاوت که به جای یک لایه بودن و ساختار یکپارچه، در ناحیه پایین کاپ یا کناره‌ها دارای ضخامت بیشتری است که سینه را بزرگ‌تر نشان دهد یا اینکه آنها را به طرف داخل یا بالا لیفت دهد.
  • سوتین اسفنجی فانتزی: این نوع از سوتین اسفنجی فانتزی عموما بر اساس طراحی خاصی همچون پلنگی، نگین دار و… تولید می‌شود. هدف از این نوع سوتین هم برای زباتر نشان دادن است.

قیمت و خرید سوتین اسفنجی

فروشگاه اینترنتی ساتین مد به صورت تخصصی در زمینه خرید انواع لباس زیر زنانه همچون ست شورت و سوتین، شورت زنانه و انواع سوتین فعالیت دارد. این سایت انواع مختلفی از سوتین‌های اسفنجی را از برندهای ایرانی و خارجی تامین می‌کند.

می‌توانید با مراجعه به بالای همین صفحه مد جدید سوتین اسفنجی برندهایی همچون ویکتوریاسکرت، لاو سکرت، میسترو و… را مشاهده و با قیمت مناسب خریداری نمایید.