ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

باکس لباس زیر که با نام نظم دهنده لباس زیر نیز شناخته می‌شود این امکان را به شما می‌دهد که لباس زیر زنانه خود را در این کیف مخصوص قرار دهید. استفاده از این چمدان مخصوص دارای مزایای فوق‌العاده زیادی است که از جمله آنها می‌توان به نظم دادن، نگهداری لباس‌های زیر در یک محیط پاکیزه و ایزوله، رعایت بهداشت به دلیل در تماس تبودن لباس زیر با سایر لباس‌ها اشاره کرد.

چمدان مخصوص لباس زیر در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود که عمومی‌ترین آنها در دو شکل قلبی و مستطیل شکل هستند. این چمدان‌های مخصوص امکان نگهداری چند ست لباس زیر را با هم در اختیارتان قرار خواهند داد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

باکس لباس زیر چیست و چه مزایایی دارد؟

این نوع باکس‌ها در واقع یک چمدان مخصوص در ابعاد کوچک هستند که برای قرار دادن لباس زیر زنانه طراحی شده‌اند. شما می‌توانید انواع لباس زیر که شامل شورت، سوتین، جوراب شلواری، پدهای قاعدگی و… است را متناسب با اندازه‌ای که این کیف مخصوص دارد، درون آن قرار داده و در کمد لباس و مسافرت به عنوان یک نظم دهنده از آن استفاده کنید.

این کیف‌ها دارای طراحی هستند که بخش مخصوص قرار گیری سوتین از داخل دارای دو فرورفتگی مخصوص قرار گرفتن کاپ اسفنج است تا به این ترتیب آسیبی به کاپ و اتوی آن وارد نشود. شما می‌توانید چند سوتین مختلف را با قرار دادن درون یکدیگر در این فضای مخصوص قرار دهید که عموما گنجایش ۱۰ سوتین را دارند.

رویه دیگر این کیف نیز دارای یک جیب توری و کشی مخصوص است که می‌توانید شورت خود را درون آن قرار دهید. همچنین امکان قرار دادن جوراب شلواری، پد قاعدگی، شورتکس و دیگر لباس‌های زیر نیز در این جیب مخصوص فراهم است.

مهم‌ترین مزیتی که کیف مخصوص لباس زیر دارد، در رعایت بهداشت نگهداری لباس زیر است. همانطور که می‌دانید ناحیه تناسلی حساسیت بسیار بالایی دارد و لازم است که علاوه بر شستشوی جداگانه لباس زیر، آنها را نیز جدا از سایر لباس‌های خود نگهداری کنیم. تماس مستقیم لباس زیر با سایر لباس‌ها و همچنین پخش و پلا بودن آنها درون کمد لباس موجب می‌شود که باکتری و عوامل بیماری زا درون این لباس‌ها قرار گیرد. از طرفی دیگر چون لباس زیر در تماس مستقیم با بدن قرار دارد، در صورت تعریق همین مسئله موجب ایجاد بیماری‌های پوستی، خارش و سوزش در نواحی تناسلی خواهد شد.

جنس این کیف‌های مخصوص از پلاستیک مقاوم است که در برابر فشار مقاوم بوده و آسیبی به آن وارد نمی‌شود. می‌توانید این کیف را با استفاده از بند مخصوصی که دارد در چوب لباس کمد خود آویزان کنید یا اینکه در مسافرت در گوشه‌ای از چمدان خود قرار دهید.

استفاده از این نظم دهنده شورت و سوتین به شما کمک می‌کند تا لباس‌های زیر خود را در مهمانی و مسافرت به صورت یکجا با خود به همراه داشته باشید و بدون اینکه در تماس با دیگر لباس‌ها بوده و در چنین مواقعی در دید دیگر اعضای خانواده یا دوستان باشد، چندین ست مختلف را با خود به همراه داشته باشید.


انواع چمدان و نظم دهنده لباس زیر

چمدان‌های مخصوص لباس زیر زنانه عموما در دو مدل طراحی می‌شوند تا ضمن ابعاد کوچکی که دارند، از خداکثر فضای آن برای قرار دادن لباس‌های زیر استفاده شود که عبارتند از:

نظم دهنده شورت و سوتین قلبی

این مدل به شکل قلب طراحی شده است و با توجه به طراحی که دارد، کاپ‌ها درون محفظه مخصوص قرار گرفته و می‌توانید بندها را نیز در بخش پایینی تا کنید که کمک می‌کند به راحتی ۱۰ سوتین مختلف را درون کیف قرار دهید.

با توجه به این مدل طراحی، جیب مخصوصی هم که برای شورت در نظر گرفته شده فضای کافی برای قرارگیری شورت را خواهد داشت.

نظم دهنده ست لباس زیر مستطیلی

این مدل نیز به صورت مستطیل طراحی شده و ظاهری کلاسیک در مقایه با مدل قلبی دارد. فضا این مدل نسبت به مدل قلبی بیشر بوده و می‌توانید انواع مختلفی از لباس زیر را درون آن قرار دهید، اما مطمئنا مثل دیگر افراد شما هم مدل قلبی را به این مدل ترجیح خواهید داد.

جیب مخصوص قرار گیری شورت در این مدل به دلیل پهنای بیشتری که دارد، امکان قرار گیری شورت بیشتری را به شما خواهد داد.


خرید اینترنتی نظم دهنده شورت و سوتین

فروشگاه اینترنتی ساتین مد به صورت تخصصی در زمینه خرید انواع لباس و پوشاک فعالیت دارد که کیف مخصوص لباس زیر یکی از گروه‌های کالایی مورد نظر است.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه این محصولات در فروشگاه به مدل‌های مختلف قلبی و مستطیلی شکل دسترسی داشته و بر اساس تنوعی که از نظر رنگ‌بندی دارند، طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.

کیف مخصوص لباس زیر زنانه را می‌توانید در مهمانی‌ها و مسافرت با خود به همراه داشته و به لباس‌های خود نظم دهید. همچنین این محصول انتخاب خوبی برای هدیه دادن است.