ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

اگر سینه‌های کوچکی دارید و می‌خواهید آنها را بزرگ‌تر نشان دهید، یا اینکه سینه‌های شما اندازه مناسبی دارند، اما دچار افتادگی هستند، سوتین جک دار به شما کمک می‌کند. این مدل سوتین به شما کمک می‌کند تا یک زاویه خاصی به سینه‌ها داده و آنها را به بالا یا سمت چپ و راست بدن خود لیفت دهید.

انواع مختلفی از سوتین دارای جک وجود دارند که با هدف خوش فرم نشان دادن سینه و لیفت سینه‌ها به سمت دلخواهی تولید می‌شوند. برخی دیگر نیز دارای خاصیت ماساژوری هستند که به گردش خون بهتر در ناحیه سینه کمک خواهند کرد.

از محبوب‌ترین مدل‌های سوتین اسفنجی جکدار دخترانه می‌توان به رنگ‌بندی و طراحی قرمز، طلایی، مخمل، مشکی، زرشکی و پولکی اشاره کرد. در این گونه مدل‌ها برخی دارای طراحی گیپوری یا دانتل در حاشیه کار به شکل دالبر دالبر نیز هستند که زیبایی خاص‌تری به سوتین می‌دهد.

سوتین جک دار چیست؟

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که منظور از سوتین جک دار چیست و به چه نوع سوتین‌هایی جکدار گفته می‌شود؟ این نوع سوتین همانطور که از نامشان مشخص است کارکردی مشابه جک دارند که به منظور لیفت دادن به سینه و بزرگ‌تر نشان دادن سینه کاربردی است.

در واقع باید اینطور گفت که سوتین جکدار دارای یک بخش اضافه درون کاپ سوتین است که معمولا از جنس اسفنج بوده و درون کاپ قرار گرفته است تا سینه‌ها را بزرگ‌تر نشان داده و بر اساس نوع جکی که دارد سینه‌های شما را در موقعیت مناسب نیز لیفت دهد.

جک درون سوتین می‌تواند به صورت داخلی باشد که در زیر لایه پارچه‌ای دوخت شده و امکان جداسازی آن وجود ندارد. در برخی مدل‌ها نیز برای افزایش ماندگاری و حفظ حالت اولیه جک امکان خارج کردن آن را فراهم کرده‌اند. لذا در هنگام شستشوی سوتین باید دقت کنید که اگر جک جداشونده است آنها را خارج کنید.

انواع سوتین جک دار

سوتین جک دار فانتزی است که از نظر کاربرد به دو گروه تقسیم می‌شود:

پیش از اینکه به معرفی انواع سوتین جک دار بپردازیم لازم است بدانید که جک استفاده شده در سوتین بر اساس مقدار اسفنجی که دارد به دو دسته«جک دار کامل» و «نیم جک» تقسیم بندی می‌شود.

  • سوتین جک دار ساده: این مدل دارای اسفنج یکپارچه‌ای است که در بخش پایین کاپ و گاها نیز در بخش کناری به صورت سرتاسری کار شده است.
  • سوتین جک دار ماساژوری: این مدل دارای اسفنجی است که به شکل‌های دایره‌ای و بیضی و در اندازه‌های مختلف از هم جدا شده و در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. این نوع پوشش جک باعث ایجاد فضایی خالی در بین این جک‌های تکه‌تکه شده که به گردش بهتر خون در سینه کمک می‌کند. همچنین به دلیل تحرک موجب ماساژ سینه‌ها می‌شود.

در اصل هر دوی این‌ها دارای کارکرد اصلی‌شان که همان لیفت دادن سینه و بزرگ‌تر نشان دادن سینه است را دارند. حال که با دو مدل اصلی سوتین جکدار آشنا شدید در ادامه به بررسی انواع سوتین زنانه که دارای جک هستند می‌پردازیم.

سوتین جک دار مجلسی

این مدل همانطور که از نامش مشخص است در گروه سوتین مجلسی قرار دارد که در بیرون از خانه و برای محیط‌های رسمی و مهمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که در سوتین مجلسی هدف خوش فرم نشان دادن سینه‌ها است، معمولا جک بیشتر این مدل سوتین‌ها تمام جک است تا اندازه سینه را بزرگ‌تر نشان دهد.

برخی برندهای گران قیمت جک این مدل سوتین را به صورت ماساژوری تولید می‌کنند تا علاوه بر بزرگ‌تر نشان دادن، به ماساژ سینه و گردش خون بهتر نیز کمک کند.

سوتین جک دار اسفنجی

این مدل سوتین‌های دارای جک در بخش زیرین خود درون کاپ دارای یک لایه اسفنجی نیز هستند. از آنجایی که خود لایه نازک اسفنجی درون کاپ نیز به فرم‌دهی و بزرگ‌تر نشان دادن سینه کمک می‌کند، معمولا در این مدل سوتین از نیم جک استفاده می‌شود.

فرق بین سوتین جکدار و اسفنجی نیز درست در همینجاست که اگر از سوتین اسفنجی استفاده می‌کنید باید دو سایز بزرگ‌تر از اندازه سینه خود را برای خرید انتخاب کنید، اما اگر از سوتین معمولی جک دار استفاده می‌کنید باید یک سایز بزرگ‌تر را انتخاب کنید. چرا که اسفنج موجود در مدل‌های اسفنجی، خود باعث تغییر نسبتا زیادی در درون کاپ خواهد شد.

سوتین جکدار توری

معمولا سوتین‌های توری چون با هدف بدن نما بودن تولید می‌شوند فاقد جک هستند. اما در برخی مدل‌ها که توری سوتین نصفی از بخش کاپ را تشکیل می‌دهد، علاوه بر پارچه استفاده شده در ناحیه زیرین و در کنار فنر سوتین، از جک نیز استفاده می‌شود.

خانم‌هایی که سینه کوچکتری داشته و به دنبال استفاده از سوتین درون خانه هستند، معمولا به دنبال این مدل از سوتین‌های توری هستند.


قیمت و خرید سوتین جک دار

فروشگاه آنلاین ساتین مد در زمینه فروش محصولات مد و پوشاک فعالیت دارد که امکان خرید اینترنتی انوع لباس زیر زنانه که شامل ست شورت و سوتین، انواع نیم تنه زنانه و… را فراهم کرده است.

به کمک این سایت می‌توانید سوتین دارای جک را در سه مدل مختلف جک دار، نیم جک و دارای جک ماساژوری خریداری کرده و پس از ۷۲ ساعت درب منزل تحویل بگیرید. ساتین مد محصولات خود را از برندهای برتر ایرانی و خارجی تامین می‌کند که متناسب با سایز خانم‌های ایرانی و با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند.