ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

دوخت سوتین هارنس دار در واقع به این صورت است که بندهایی در بالای کاپ سوتین، پشت و یا جلوی سوتین کار شده که به منظور تزیین و بدن نما کردن سوتین مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوتین‌های هارنس دار در گروه سوتین فانتزی قرار دارند که عموما در سوتین‌های توری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برندهای مختلفی این نوع سوتین را تولید می‌کنند که عمده‌ترین طراحی آنها شامل انواع گیپوری، دانتل، گردنی، بند دار، لخت، پولکی و… است. رنگ‌بندی هارنس سوتین متناسب با رنگ و طرح کلی سوتین است.

قیمت و خرید سوتین هارنس دار

سوتین هارنسی یکی از بهترین مدل‌های سوتین فانتزی است که مورد توجه خانم‌ها قرار دارد. کاربرد سوتین هارنس علاوه بر زیبایی که دارد، به منظور حمایت و نگهداری بهتر از بندهای روی شانه نیز ختم می‌شود.

اگر دقت کرده باشید خانم‌هایی که افتادگی شانه دارند، در برخی مواقع بندهای سوتین از روی شانه آنها لیز خورده و به کنار امتداد پیدا می‌کند. یکی از کاربردهای هارنس درست برای این نوع خانم‌هاست که به عنوان یک اتصال دهنده بین بند روی شانه و کاپ سوتین عمل می‌کند.

دوخت این مدل سوتین نیز عموما در شکل ساده و مواج است. برخی مدل‌ها صرفا دارای یک بند هستند که در همان گروه فانتزی قرار دارند. اما برخی دیگر نیز به صورت کلی با نام هارنس شناخته می‌شوند که طراحی لختی داشته و تماما بند بند هستند.

از کاپ سوتین گرفته تا بند روی شانه و پشتی در این مدل‌ها به صورت هارنس طراحی شده که با هدف تحریک در روابط زناشویی تولید می‌شوند. برخی مدل‌ها هم دارای گردنی هستند.

شما می‌توانید انواع سوتین هارنس را به صورت تکی یا ست شورت و سوتین از فروشگاه آنلاین ساتین مد که به صورت تخصصی در زمینه فروش محصولات مد و پوشاک فعالیت دارد خریداری کنید.

محصولات این سایت از برندهای مختلف ایرانی و خارجی با کیفیت بالا تامین می‌شود که متناسب با سایزبندی خانم‌های ایرانی تولید می‌شوند. پس از ثبت سفارش نهایتا تا ۷۲ ساعت محصول را از طریق شرکت پست ایران درب منزل تحویل بگیرید.