ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین گیپور به گروهی از سوتین‌های فانتزی تعلق دارد که دارای طراحی برجسته بر روی سوتین است. طراحی گیپوری روی سوتین می‌تواند به شکل‌های مختلفی باشد که عمده‌ترین آنها نیم گیپور بوده و صرفا در حاشیه کاپ، پشت سوتین و یا نیمی از کاپ‌ها دارای این طرح برجسته هستند.

طراحی برجسته گیپوری عمدتا به شکل گل و اشکال هندسی هستند که زیبایی خاصی به سوتین می‌دهد. این نوع طراحی برجسته طوری است که بر روی خود طرح پیاده سازی شده و بر خلاف سوتین دانتل از پس زمینه توری در آن استفاده نشده است.

قیمت و خرید سوتین گیپور

طراحی گیپوری سوتین در انواع مختلفی از این محصول پیاده سازی می‌شود که شامل سوتین‌های توری، اسفنجی، جک‌دار و نیم تنه هستند. بسته به هر یک از انواع ست شورت و سوتین از این مدل طراحی به صورت تمام گیپوری، نیم گیپور یا حاشیه‌ای استفاده می‌شود.

انواع سوتین گیپوری به صورت تکی یا ست شورت و سوتین در فروشگاه آنلاین ساتین مد که به صورت تخصصی در زمینه فروش محصولات مد و پوشاک فعالیت داردقابل خرید است.

ساتین مد محصولات خود را از برترین برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت بالا تامین می‌کند که متناسب با سایزبندی خانم‌های ایرانی تولید می‌شوند. پس از ثبت سفارش نهایتا تا ۷۲ ساعت محصول را از طریق شرکت پست ایران درب منزل تحویل بگیرید.