ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین دانتل از گروه سوتین‌های فانتزی است که دارای طراحی خاص است. این مدل طراحی لباس زیر در سوتین‌های توری استفاده می‌شود که پس زمینه اصلی را پارچه توری تشکیل می‌دهد. استفاده از این مدل طراحی برجسته گل و دیگر اشکال هندسی بر روی زمینه توری را دانتل می‌گویند.

نوع دیگری از این طراحی هم با نام سوتین گیپوری وجود دارد که بر خلاف دانتل فاقد پس زمینه توری بوده و نقوش و شکل برجسته در آن به صورت دوخت کامل است.

انواع سوتین دانتل

از طراحی دانتل در بخش‌های مختلفی از سوتین استفاده می‌شود که شامل حاشیه بالای کاپ، پشت سوتین، بند پشتی، پایین کاپ و بخش نیم دایره کاپ است.

  • سوتین دانتل فنردار

این مدل سوتین در واقع همان سوتین فنردار است با این تفاوت که از طراحی دانتل در آن استفاده شده است. عمدتا در سوتین‌های فنردار از دانتل در بخش بالا و پایین کاپ یا نیم دایره خود کاپ از طراحی دانتل استفاده می‌کنند.

هدف از این مدل طراحی، ایجاد سوتین بدن نما و تحریک کننده است که می‌توانید از آنها به عنوان سوتین روزمره یا مجلسی استفاده کنید.

  • سوتین دانتل نخی

این مدل از سوتین‌ها نیز به صورت تمام نخی هستند، که از تعریق و حساسیت در ناحیه سینه جلوگیری می‌کند. از آنجایی که خانم‌ها سوتین تمام نخ را با هدف یک لباس زیر ضد تعریق و راحتی خریداری می‌کنند، برای همین به دنبال مدل‌های نخی دارای طراحی دانتل هستند.

خرید و قیمت انواع سوتین طراحی دانتل

فروشگاه اینترنتی ساتین مد به صورت تخصصی در زمینه فروش لباس زیر فعالیت دارد. به کمک ساتین مد می‌توانید انواع مختلفی از لباس زیر با طراحی دانتل را که شامل سوتین، شورت و نیم تنه است را با قیمت مناسب خریداری کنید.

محصولات ما از برترین برندهای ایرانی و خارجی تامین می‌شوند که از جنس نخی بوده و با دارا بودن خاصیت ضد تعریق و حساسیت انتخابی عالی برایتان هستند. جهت خرید کافی است در سایت ثبت نام کرده و مراحل خرید را تا انتها طی کنید. نهایتا محصول تا ۷۲ ساعت از طریق پست درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.