% ارسال رایگان سفارشات بالای ۵۰۰ هزار تومان %

سوتین فنردار

نمایش 1–12 از 19 نتیجه

سوتین فنردار یا سوتین فنری نوع خاصی از سوتین است که در حاشیه کاپ‌ها یک قطعه فلزی یا پلاستیکی به صورت دایره‌ای کار شده است. این قطعه موجب فرم دادن و شکل دهی به سینه‌ها می‌شود که دارای مزایای مختلفی است.

تقریبا می‌توان گفت که تمامی سوتین‌ها دارای فنر هستند. مگر اینکه سوتین تماما پارچه‌ای کار شده باشد که امروزه کمتر مورد توجه قرار دارد. استفاده از فنر به این دلیل که موجب فرم‌دهی و زیباتر نشان دادن سینه می‌شود، بیشتر مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است.

سوتین فنردار یا سوتین فنری چیست؟

همانطور که می‌دانید کاپ سوتین به صورت پارچه‌ای است و مشخصا نمی‌توان انتضار این را داشت که پارچه به تنهایی بتواند به سینه‌ها فرم دهد. تنها حالتی که بتوان از سوتین بدون فنر به خوبی استفاده کرد این است که کاملا فیت سینه‌های شما بوده و کاپ‌ها دقیقا اندازه سینه شما باشند.

از طرفی دیگر بندهای روی شانه و پشت که به منظور نگهداری و بسته شدن سوتین مورد استفاده قرار می‌گیرند باید به درستی تنظیم شده باشند.

اما زمانی که صحبت از سوتین فنر دار می‌شود، ما با کاپ‌هایی مواجه هستیم که در حاشیه سراسری هر دو کاپ یک قطعه فلزی یا پلاستیکی کار شده است. وبه دلیل اینکه این قطعه دارای شکل نیم دایره است و در برخی موارد نیز ساختار معوجی در کناره‌ها دارد، به فرم دادن سینه کمک می‌کند.

سوتین‌های فنردار عمدتا سینه‌ها را گرد کرده و با توجه به محلی که بر روی کاپ قرار گرفته‌اند موجب می‌شوند سینه‌ها نیز به طرف خاصی(سمت چپ یا راست) متمایل شوند.

انواع سوتین فنردار

سوتین‌های فنردار همانطور که گفته شد به دو صورت زیر هستند:

  • سوتین فنردار فلزی: این مدل سوتین از جنس فلز بوده و درون حاشیه دور کاپ ققرار می‌گیرد. فلز استفاده شده معمولا از جنسی است که موجب پوسیدگی نشود، چرا که در این صورت برای سوتین‌ها به رنگ روشن موجب پس دادن رنگ پوسیدهه فلز خواهد شد. استحکام بالای این نوع فنر باعث شده تا کیفیت بهتری داشته باشد و چون دارای جنس خشکی هستند، تغییر حالت ندارند. شاید تنها عیب این مدل این باشد که اگر کاپ به خوبی دوخت نشده باشد، به دلیل تیزی که دارد پس از مدتی از جای خود خارج شود.
  • سوتین فنری پلاستیکی: این مدل فنر نیز دارای جنس پلاستیکی هستند و چون پلاستیک استحکام کمتری نسبت به فلز دارد، قطر این مدل فنرها کمی بیشتر است. در بیشتر سوتین‌ها از این نوع استفاده می‌شود، چرا که هزینه کمتری داشته و خبری هم از پوسیدگی یا خارج شدن از پارچه را به دلیل نوک تیز نبودن، ندارند.

مزایای سوتین فنری

همانطور که متوجه شدید، سوتین‌های فنری موجب می‌شوند تا به سینه‌های ما فرم خاصی داده شود. فرم تخصیص داده شده برای فنر، شکل نهایی سینه ما را مشخص خواهد کرد.

برخی مدل‌ها دارای طراحی کامل دایره‌ای هستند که موجب می‌شود سینه‌ها گرد باشند و برخی دیگر در بخش بالایی نیم دایره دارای طراحی نسبتا تختی هستند که شکل گربه‌ای به سینه‌ها خواهد داد.

یکی دیگر از مزایای سوتین های فنری استفاده برای خانم‌هایی است که دچار افتادگی سینه هستند یا اینکه سایز سینه متفاوتی دارند. این خانم‌ها می‌توانند سوتین را بر حسب اندازه سینه بزرگ‌تر سفارش داده و به تن کنند تا سایز هر دو سینه آنها ضمن اینکه یکسان خواهد بود، از افتادگی سینه نیز جلوگیری کنند.

عضویت یا ورود
شماره موبایل خود را برای دریافت کد ورود وارد کنید.

عضویت و فعالیت در سایت به معنای پذیرش قوانین و سیاست‌نامه حریم خصوصی است.

برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید ارسالی به شماره موبایل خود را وارد کنید.
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید ارسالی به شماره موبایل خود را وارد کنید.
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد