% ارسال رایگان سفارشات به سراسر ایران %

رهگیری مرسوله نحوه پیگیری مرسولات از طریق پست ایران

جهت پیگیری مرسوله ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. سپس با مراجعه به «صفحه سفارشات» به لیست خریدهای خود مراجعه کرده و روی شماره سفارشی که از طریق ایمیل یا پیامک برای شما ارسال شده کلیک کنید. در بخش یادداشت‌های سفارش می‌توانید شناسه رهگیری مرسوله را پیدا کنید. سپس شناسه را در کادر زیر وارد کرده و روی آیکون ذره‌بین برای رهگیری کلیک کنید.

مراحل پیگیری سفارش

فروشگاه اینترنتی ساتین مد کلیه محصولات خود را از طریق شرکت پست ایران و با پست پیشتاز ارسال می‌کند. در این صفحه به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد که چگونه خریدهای خود را از طریق ساتین مد پیگیری کرده و به صورت لحظه‌ای از وضعیت مرسوله خود مطلع گردید.

گام اول: ورود به حساب کاربری

برای این منظور ابتدا به آدرس https://satinmod.com/profile مراجعه کنید. در صورتی که صفحه ورود به شما نمایش داده شد، مشابه تصویر زیر، شماره موبایلی که با آن خرید خود را انجام دادید وارد کنید.

ثبت نام و ورود در ساتین مد

در این مرحله یک کد ورود ۴ رقمی برای شما ارسال خواهد شد. کد دریافتی از طریق پیامک را در این کادر وارد کنید تا ورود شما به سایت انجام گیرد.

دریافت کد ورود

گام دوم: ورود به صفحه سفارشات

حال که وارد حساب کاربری خود شدید، مشابه تصویر زیر از منوی موجود در این صفحه روی گزینه سفارش‌ها کلیک کنید. در این حالت به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که کلیه سفارشات و خریدهایی که از قبل داشتید نمایش داده خواهد شد.

ورود به صفحه سفارش‌ها

گام سوم: انتخاب سفارش

در این مرحله آخرین و جدیدترین سفارش خود را باید انتخاب کنید. شماره سفارشات از طریق پیامک برای شما ارسال خواهند شد. لذا شماره سفارش اخیر خود را که در وضعیت «تکمیل شده» قرار دارد را یافته و سپس روی دکمه نمایش کلیک کنید.

انتخاب سفارش

گام چهارم: دریافت روی لینک رهگیری مرسوله

در این مرحله وارد صفحه جزییات سفارش خود خواهید شد. در صورتی که خرید شما در حالت «تکمیل شده» باشد، کد رهگیری را مشابه تصویر زیر در بخش «به‌روز رسانی‌های سفارش» مشاهده خواهید کرد.

دریافت کد رهگیری پستی مرسولات ساتین مد

در صورتی که هنوز کد رهگیری در اینجا درج نشده بود، ساعاتی صبر کرده و مجددا به این صفحه مراجعه کنید تا کد رهگیری را مشاهده کنید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکلی می‌تواند از چت آنلاین سایت کمک بگیرید.

کلیه سفارشات خریداران بر اساس اولویت خرید بررسی شده و لینک رهگیری مرسوله در اینجا درج خواهد شد. تا زمانی که کدهای رهگیری از طریق پست در اختیار ساتین مد قرار داده نشده باشند، امکان درج جزییات سفارش در اینجا فراهم نیست.


سوالات متداول

برای رهگیری مرسوله به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

برای رهگیری مرسوله‌های ارسالی ساتین مد تنها چیزی که به آن نیاز دارید، کد رهگیری مرسوله پستی است که از طریق شرکت پست در اختیار قرار داده می‌شود. این کد رهگیری را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد یا اینکه می‌توانید وارد حساب کاربری خود در سایت ساتین مد شده و از بخش به‌روزرسانی های سفارش آن را مشاهده کنید.
همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی به محض تحویل مرسولات به پست ایران، کد رهگیری را برای هر سفارش درج کرده و برای راحتی کار شما لینک مستقیم برای صفحه رهگیری را در پست ایران در اختیارتان قرار خواهند داد.

علت باز نشدن صفحه پیگیری مرسوله چیست؟

در صورتی که از ابزار تغییر آی‌پی همچون VPN استفاده کنید و با ip غیر از کشور ایران وارد سامانه رهگیری مرسولات پستی شوید، امکان مشاهده و رهگیری مرسولات پستی فراهم نخواهد بود. این ابزار برای ip های خارجی بسته است. بنابراین VPN خود را خاموش کرده و صفحه را مجددا بارگزاری کنید.

پس از خرید چقدر طول می‌کشد تا مرسوله به دستم برسد؟

کلیه سفارشات ارسالی ساتین مد تا به این لحظه فقط از طریق پست ایران بوده و در حال حاضر از دیگر شرکت‌ها همچون تیپاکس و تاکسی‌های اینترنتی همچون الوپیک برای ارسال مرسوله استفاده نمی‌کند.
لذا مدت زمانی که خرید شما از وضعیت پرداخت شده که در سایت با نام«در حال انجام» نمایش داده می‌شود به حالت «تکمیل شده» تغییر پیدا کند، در این لحظه سفارش شما کامل شده و جهت ارسال به پست تحویل داده شده است.
حال مدت زمانی که مرسوله از طریق پست برای شما ارسال شود نهایتا تا ۷۲ ساعت است که برای تمامی شهرهای ایران بر اساس قوانین ارسال پست رفتار خواهد شد.