ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین گن لاغری که در گروه‌های دیگری با نام سوتین ساعت شنی نیز شناخته می‌شوند، مناسب برای لاغر نشان دادن سینه و نیم‌تنه هستند. این نوع لباس زیر زنانه در قالب نیم تنه نیز تولید می‌شوند.

خرید سوتین گنی به خانم‌هایی که وزن بالایی دارند توصیه می‌شود. از آنجایی که بندهای دستکی سوتین از پهلو به بدن فرو می‌رود، از زیر لباس‌های چسبی و بدن نما خطوط ایجاد شده این فرورفتگی‌ها مشخص خواهد شد. بنابراین نیاز به سوتینی خواهید داشت که از این کار جلوگیری کند.

سوتین گن لاغری

سوتین‌های گنی لاغری دارای دستکی با پهنای بیشتر هستند که عموما از ۵ تا گاها ۲۰ سانت هستند. بسته شدن این نوع سوتین نیز مانند گن‌های لاغری از طریق قزن است که بسته به میزان پهنای پارچه نیم‌تنه، تعداد قزی بیشتری دارند.

مدل‌های سوتین ساعت شنی این محصول دارای بخش گنی بزرگتری هستند که علاوه بر لاغر نشان دادن پهلوها می‌تواند ناحیه شکم را نیز دربر گیرد. در واقع می‌توان اینطور گفت که سوتین گنی به صورت کلی مدلی اقتصادی از گن‌های لاغری برای خانم‌هایی است که دچار اضافه وزن خیلی بالایی نباشند و ضرورتی نداشته باشد که از گن لاغری استفاده کنند.

فروشگاه آنلاین لباس زیر ساتین مد به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. می‌توانید انواع سوتین ساعت شنی و سوتین لاغری گنی را با طراحی اسفنجی، جکدار، فنردار و گیپور در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در قالب سوتین تک یا ست لباس زیر خریداری کنید و در هر جای ایران که هستید، در کمتر از ۷۲ ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین در صورت خرید بالای ۵۰۰ هزار هزینه ارسال محصول برایتان رایگان محاسبه خواهد شد.