ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین‌های تورگاز گروه دیگری از انواع سوتین زنانه هستند که ساختاری توری شکل داشته و برای استفاده روزمره و مجلسی مناسب‌اند. در این مدل از لباس های زنانه از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود که برخی از آنها نیز به دلیل داشتن فنر در گروه سوتین فنردار قرار می‌گیرند.

سوتین تور گاز چیست؟

سوتین تور گاز به گروهی از سوتین‌ها گفته می‌شود که در طراحی بافت پارچه‌ای آن از توری‌های شفاف و نرم استفاده می‌کنند. این نوع توری را که ساختار شیشه‌ای هم دارند بیشتر در طراحی بخش‌هایی از لباس عروس دیده‌ایم.

نام دیگر آنها سوتین توری است و دلیل انتخاب تورگاز این است که ساختار توری آنها مانند استریل با توری بسیار ریز است. ویژگی دیگری که این سوتین‌ها دارند، بر روی آنها گلدوزی صورت می‌گیرد اما متفاوت از سوتین دانتل هستند.

قیمت سوتین تور گاز

با اینکه برخی تصور می‌کنند ساختار توری این سوتین‌ها دلیلی بر این است که قیمت ارزان‌تری در مقایسه با سوتین‌های اسفنجی و جکدار داشته باشند، اما به دلیل انجام طرح‌های گلدوزی لااقل اینطور نیست.

بسته به اینکه طرح گلدوزی شده روی آن چه میزان کار برده باشد و چقدر تنوع رنگی و طرح داشته باشد، قیمت این سوتین‌ها نیز بالاتر خواهد رفت.

در برخی مدل‌های سوتین توری که بیشتر در کشورهای عربی مورد استفاده می‌گیرد و تولیدات کشور دبی در این خصوص بیشتر زبانزد هستند، دارای نخ‌های گران‌قیمت و گران همچون ابریشم در بخش گلدوزی هستند که با هدف شفافیت و براق بودن مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل قیمت‌های بسیار بالایی نیز دارند.

خرید سوتین تورگاز

شما می توانید برخی مدل‌های این سوتین را از فروشگاه آنلاین ساتین مد که به صورت تخصصی در زمینه فروش لباس زیر فعالیت دارد با قیمت مناسب خریداری کنید.

تمامی محصولات ما از برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت هستند که تلاشمان انتخاب و تامین محصولات پرطرفدار و برازنده خانم‌های ایرانی است.

در هر کجای ایران از شرق تا غرب و شما تا جنوب که باشید می‌توانید خرید خود را از ما انجام داده و برای خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومانی نیز از ارسال رایگان برخوردار شوید.