ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران
محصولات
فیلتر

سوتین بدون اسفنج گروهی از انواع لباس زیر زنانه است که بر خلاف سوتین اسفنجی از پد اسفنجی درون کاپ استفاده نشده است. این مدل سوتین به دلیل نداشتن پد صرفا دارای پارچه‌ای معمولی از جنس انواع نخ با الیاف طبیعی است یا اینکه طراحی توری شکل و بدن نما به صورت فانتزی، گیپوری و دانتل دارد.

استفاده از این مدل سوتین در بین خانم‌هایی که خانه‌دار هستند و بیشتر زمان خود را در خانه سپری می‌کنند متداول است. چرا که به دلیل نبود اسفنج احساس راحتی بیشتری داشته و برای فصل گرما نیز سبب می‌شود که زیاد احساس گرما نداشته باشند.

انواع سوتین بدون اسفنج

این مدل از سوتین بدون اسفنج دارای طراحی خاص از نظر ظاهری است. عموما در این مدل از طراحی خاصی همچون گل‌ها و گیاهان استفاده می‌شود یا اینکه با استفاده از انواع نگین یا پولک تزیین شده‌اند. نوع دیگری از این مدل نیز وجود دارند که با استفاده از پارچه شکل‌های مختلفی همچون پاپیون، پروانه‌ای و… دارند.

این مدل سوتین دارای حالت توری شکل است که نظم و ترتیب خاصی را دنبال نمی‌کنند. بر خلاف تصور از پارچه توری در این مدل استفاده نشده است؛ بلکه دوخت این نوع پارچه ساختاری توری شکل با طرح نقوش برجسته دارد که عموما دارای نقوش گل و گیاه هستند.

این مدل از سوتین بدون اسفنج نیز دارای یک بافت سرتاسری از پارچه توری نرم و ضد سایش است که بر روی این بافت پارچه از نقوش خاص مشابه گیپور استفاده می‌شود. این بافت معمولا در کناره‌های کاپ و بندهای پشتی است یا اینکه در برخی موارد روی کاپ را شامل می‌شود.

قیمت و خرید سوتین بدون اسفنج

فروشگاه آنلاین ساتین مد به صورت تخصصی در زمینه خرید انواع لباس زیر زنانه که شامل شورت زنانه، سوتین زنانه، ست لباس زیر و انواع اکسسوری است فعالیت دارد. شما به کمک این سایت می‌توانید به انواع مدل‌های ست شورت و سوتین فاقد اسفنج دسترسی داشته و آنها را با قیمت مناسب خریداری کنید.

هزینه ارسال در فروشگاه ساتین مد رایگان بوده و در هر کجای ایران که باشید نهایتا تا ۷۲ ساعت کاری از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.