ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

8 اکسسوری لباس زیر زنانه که باید داشته باشید

وجود انواع مختلفی از لباس‌های مجلسی با آستین‌ها و یقه‌های متفاوت باعث ایجاد نیاز به داشتن سوتین‌های مختلف در کمد لباس زیر نیز خواهد شد. اینجاست که داشتن چند اکسسوری لباس زیر زنانه می‌تواند به شما کمک کند تا به جای پر کردن کمد لباس زیر خود از چندین سوتین مختلف، بدون نیاز به خرید سوتین آنها را با لباس خود هماهنگ کنید.

در ادامه این پست از مجله ساتین مد به معرفی برخی از این اکسسوری‌ها می‌پردازیم که می‌توانید در استفاده مناسب‌تر و چند منظوره به شما کمک کرده و همچنین در جهت افزایش دوام و عمر لباس زیر نیز راه‌گشا باشد.

8 اکسسوری لباس زیر زنانه که باید داشته باشید

پوشیدن سوتینی که کاملا با پوشش و نوع لباس شما هماهنگ باشد یک هنر است؛ شما می‌توانید با داشتن محصولاتی که در قالب اکسسوری لباس زیر زنانه معرفی شده‌اند این هنر خود را ارتقا داده و بهترین نتیجه را از پوشیدن لباس‌های زیر دریافت کنید.

در ادامه به معرفی 8 تا از این اکسسوری‌ها می‌پردازیم که داشتن آنها به هر خانمی توصیه می‌شود. این محصولات کمک می‌کنند که سوتین خود را متناسب با لباس‌های مختلفی که دارید بهتر پوشیده و همچنین در نگهداری درست‌تر آنها اهتمام ورزید.

تقویت کننده و قزن بند سوتین
[chapar_protect]

۱. تقویت کننده های بند سوتین

تقویت کننده بندهای سوتین در واقع نوعی قزن متحرک هستند. اگر سوتین شما به دلیل تغییر سایز سینه تنگ شده و در ناحیه کاپ احساس فشار و سفتی دارید، می‌توانید با شل کردن بند سوتین از پشت این مشکل را برطرف کنید.

اما وقتی بندها روی بزرگ‌ترین اندازه قرار داشته باشند تنها راه موجود استفاده از این تقویت کننده‌ها است. در طراحی این بندها از قزن ۳ یا چهارتایی استفاده شده است که با استفاده از یک پارچه کشسانی مقاوم از هم جدا شده‌اند.

همچنین ساختار این بندها طوری است که به صورت نری و مادگی هستند. کافی است بخش نری را در مادگی سوتین و بخش مادگی را در بخش نری سوتین وارد کنید که بند سوتین شما بزرگ‌تر شده و مشکل شما برطرف شود.

این بندهای تقویت کننده درست مثل این هستند که بدون برش قزن و استفاده از قزن بزرگ‌تر، بتوانید سایز باند سوتین را به اندازه چند سانتیمتر بزرگ‌تر کنید.

۲. نگه دارنده‌های بند شانه

این نوع نگه دارنده‌ها دارای سطح پهنی هستند که مانند کف دست روی شانه را در بر خواهند گرفت. جنس این نگه دارنده‌ها سیلیکونی است، به همین دلیل چسبندگی بالایی دارند و اصطکاک سیلیکون مانع از لیز خوردن از روی شانه خواهد شد.

از سوی دیگر بند سوتین نیز در رویه دیگر آن قرار می‌گیرد که در اینجا هم وجود سیلیکون مانع از لیز خوردن بند خواهد شد.

استفاده نگه دارنده بند شانه برای خانم‌هایی که بند سوتین در شانه آنها فرو می‌رود توصیه می‌شود. چرا که عدم استفاده از آن باعث می‌شود اصطکاکی که سوتین به شانه آنها وارد می‌کند، باعث قرمز شدن پوست و حتی زخم در این ناحیه گردد.

گیره نگهدارنده پشتی بند سوتین

۳. گیره نگهدارنده پشتی بند سوتین

یکی از مشکلاتی که برخی خانم‌ها دارند، شاید لیز خوردن بند برخی سوتین‌ها از روی شانه آنها باشد. دلیل این امر هم می‌تواند به عضلات روی شانه یا استفاده از سوتینی که بند نازکی دارد مربوط شود.

لیز خوردن بند از روی شانه سبب می‌شود که سوتین به راحتی در جای خود قرار نداشته باشد و مدام درگیر در جای خود قرار دادن این بند باشید.

یکی از کارهایی که می‌توانید برای رفع این مشکل بکنید استفاده از گیره‌های مخصوص و ساده پلاستیکی است. این گیره‌ها دو بند چپ و راست را در مرکز به هم متصل کرده و همین کشش باعث نگه داشتن بند در جای خود خواهد شد. درواقع گیره دو بند را به تکیه‌گاهی تبدیل می‌کند که به بندها اجازه لغزیدن نخواهد داد.

اگر به هر دلیلی دسترسی به استفاده از این اکسسوری لباس زیر زنانه را نداشتید، می‌توانید به راحتی با استفاده از یک نخ، کاموا یا هر چیز کوچکی که در دسترس شما باشد بندها را از ناحیه مرکز به یکدیگر متصل کنید تا مانع از افتادن بند سوتین از روی شانه گردد.

۴. پدهای سیلیکون نوک سینه

همانطور که در مطلب معرفی انواع پد سینه معرفی کردیم، یکی از پدهای پرطرفدار که همه خانم‌ها احتمالا در برخی مواقع به آن نیاز دارند، پدهای سیلیکونی است.

پد سیلیکون نوک سینه

این پدها دارای ساختاری خمیری شکل و بسیار نرم هستند که در یک سوی آن چسب کار شده است. با برداشتن لایه محافظ چسب می‌توانید این پدها را به نوک سینه بچسبانید تا ناحیه نوک سینه از زیر لباس‌هایی که نازک و تنگ هستند مشخص نباشد.

در فصل تابستان که هوا گرم است بیشتر خانم‌ها درون خانه تمایلی به پوشش سوتین ندارند که کاملا راهکار خوبی است. اما مشکلی که وجود دارد نمایان شدن نوک سینه‌ها از زیر لباس‌هایی است که با هدف خنک ماندن و رهایی از گرما به تن دارند. از همین رو استفاده از پدهای سیلیکونی می‌تواند مشکل آنها را حل کند.

این پدها ضد حساسیت بوده و هیچ مشکلی ندارند. می‌توانید آنها را برای چند روز استفاده کرده و سپس از پد دیگری استفاده کنید. البته فراموش نکنید که منظور از استفاده چند روزه این نیست که حین خواب و ۲۴ ساعته روی سینه شما قرار داشته باشند.

۵. کیف مخصوص لباس زیر

این کیف‌ها که به شکل قلبی و مستطیل در دسترس هستند یک اکسسوری لباس زیر زنانه بسیار کاربردی برای مواقعی همچون سفر یا جشن‌های عروسی هستند. این کیف‌ها به صورت دو لبه بوده و از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند.

درون کیف شاهد دو بخش برای قرار دادن لباس زیر هستیم که شامل فضای سوتین و سایر پوشش‌ها است. در فضای سوتین بخش کاپ‌ها برای اینکه آسیبی به اسفنج سوتین یا جک و فنر وارد نشود، دارای گودی مخصوص است. کافی است سوتین خود را درست به شکلی که برای کاپ در نظر گرفته شده درون این باکس قرار دهید.

کیف سوتین و لباس زیر

این کیف‌ها به اندازه‌ای جادار هستند که بتوانید حداقل ۳ تا ۵ سوتین خود را درون آن قرار دهید و نگرانی بابت چروک شدن یا آسیب به کاپ‌ها نداشته باشید.

از طرف دیگر در یکی از لبه‌ها یک توری کشی کار شده است که به شکل جیب است. می‌توانید درون این توری هم شورت‌های خود را همراه با دیگر اکسسوری‌ها همچون تامپون و پد قاعدگی قرار دهید که در سفر به آنها نیاز خواهید داشت.

شما می‌توانید این اکسسوری‌ها را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی از فروشگاه اینترنتی ساتین مد خریداری کنید. برای خرید کافی است به صفحه خرید کیف مخصوص سوتین مراجعه کنید.

۶. توری مخصوص شستشوی لباس زیر

بسیاری از خانم‌ها تمایلی به شستشوی دستی سوتین ندارند، از همین رو باید از این وسیله مخصوص برای شستن سوتین و لباس زیر درون ماشین لباسشویی استفاده کرد.

توری مخصوص شستن لباس زیر و اکسسوری لباس زیر زنانه

همانطور که در مطلب بهترین روش شستن لباس زیر ذکر کردیم، شستشوی سوتین در ماشین لباسشویی به دلیل چرخش و تکانه‌های زیادی که دارد می‌تواند به بافت سوتین آسیب وارد کند. خصوصا اینکه احتمال گیر کردن برخی بخش‌ها در کناره مخزن وجود دارد که یک شستشوی ساده می‌تواند به قیمت نابودی ماشین لباسشویی شما منجر شود.

از همین‌رو استفاده از این کیف‌ها حتما توصیه می‌شود. این کیف‌ها به شکل توری هستند که از طریق زیپ باز و بسته شده و می‌توانید سوتین و شورت خود را درون آن قرار داده و پس از قرار دادن در لباسشویی با خیالی آسوده بدون اینکه آسیبی به بافت سوتین وارد شود بشویید.

۷. بندهای تبدیل شونده و نامرئی

ساختار برخی لباس‌های مجلسی طوری است که بند سوتین نمایان خواهد شد. از همین‌رو باید از بندهای مخصوص سوتین استفاده کرد که سوتین را به شکل دیگری طوری که در بخش‌های مخفی لباس قرار گیرد نگه‌دارد.

این نوع لباس‌ها به دو صورت هستند. یا باید به دلیل ماهیتی که لباس دارد از بندهای نامرئی که با نام بند سوتین شیشه‌ای هم شناخته می‌شوند استفاده کنید؛ یا اینکه از بندهای معمولی که استفاده می‌کنید به حالت ضربدری یا پیچیده شدن دور بدن مورد استفاده قرار گیرد.

این بندها دارای گیره جدا شونده هستند و با داشتن ند مدل از آنها می‌توانید به هر یک از سوتین‌هایی که امکان جدا کردن بند و استفاده از بند دیگر را دارند متصل کنید. بندهای تبدیل شوند در ابعاد مختلفی در دسترس هستند تا بتوانید آنها را به هر شکلی که در زیر لباس مخفی خواهد شد استفاده کنید.

پوشش یقه سوتین و چاک سینه

۸. پوشش یقه سوتین

یکی درگیر از اکسسوری‌های لباس زیر زنانه که می‌تواند بسیار کاربردی باشد، پوشش مخصوص یقه سوتین یا همان پوششی است که با قرارگیری در بین دو کاپ می‌تواند مانع از مشخص شدن چاک سینه شود.

خانم‌هایی که در برخی مجالس همچون عروسی و جشن تولد سوتین‌های برالت به تن دارند، به هر دلیلی شاید نخواهند که یقه آنها در بخش سوتین مشخص باشد. از طرفی دیگر این نوع اکسسوری‌ها دارای دوختی به شکل دانتل و گیپور هستند که به نوعی استفاده در جهت مد و استایل را هم دارند.

با داشتن چند مدل مختلف از این اکسسوری‌ها که به رنگ‌های مختلف روشن و تیره وجود دارد، می‌توان آن را در رنگی خلاف رنگ سایر پوشش‌ها به تن کرده و استایل زیبایی را در ناحیه سینه داشته باشید.

برای بستن این پوشش‌ها است بندهای آن را دور بند سوتین در روی کاپ ببندید که از طریق دکمه یا چسب صورت می‌گیرد.


جمع بندی و سوالات متداول

در این پست از مجله ساتین مد سعی کردم به معرفی مهم ترین اکسسوری‌های لباس زیر زنانه بپردازم که می‌توانید از آنها برای استفاده بهتر و کاربردی‌تر از سوتین بهره ببرید. این محصولات به شما کمک می‌کنند تا در هزینه‌های خود برای خرید چندین سوتین مختلفی که باید هماهنگ با لباس‌های شما (خصوصا لباس‌های مجلسی) صرفه جویی کرده و کمد لباس زیر خود را با ده‌ها مدل مختلف سوتین پر نکنید.

از طرفی دیگر برخی از آنها نیز جنبه نگهداری و شستشوی مناسب را دارند که می‌تواند در افزایش دوام و عمر لباس زیر موثر باشد. به نظر شما چه چیزهای دیگری وجود دارد که می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند؟ خوشحال می‌شویم از بخش نظرات تجربیات خود را برای ما ارسال کنید.

اکسسوری لباس زیر چیست؟

داشتن اکسسوری لباس زیر مثل هر نوع اکسسوری دیگری به شما در استفاده بهتر از انواع سوتین کمک خواهد کرد. برخی از آنها جنبه نگهداری و هماهنگ کردن با سایر لباس‌ها را دارند؛ برخی برای خانم‌هایی مناسب هستند که به دلایل مشکلاتی خاص پوشیدن سوتین برای آنها دشوار است و از سوی دیگر برخی نیز مناسب برای نگهداری و شستشوی مناسب در جهت دوام و افزایش عمر لباس زیر هستند.

چرا باید از اکسسوری‌های لباس زیر استفاده کنیم؟

لباس‌های زیر دارای تنواع بسیار گسترده‌ای هستند و یکی از دلایل آن هم وجود بیش از این مقدار تنواع در طراحی انواع لباس، خصوصا لباس‌های مجلسی است.
اگر قرار باشد برای هر لباس مجلسی که دارید و در طراحی آنها آستین و یقه‌ها متفاوت هستند یک سوتین خریداری کنید که از زیر لباس مشخص نباشد، قطعا به چیزی بیشتر از ده‌ها سوتین نیاز خواهید داشت که صرفه اقتصادی ندارد.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 16

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

دیدگاه‌ها (5)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *