ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

8 تا از بهترین سوتین ها برای افتادگی سینه

اگر به دنبال انتخاب یا خرید بهترین سوتین برای جلوگیری از افتادگی سینه هستید، باید از همان ابتدا با کارکردها و ویژگی‌هایی که انواع مختلفی از سوتین‌ها دارند آشنا باشید. این کار به شما کمک می‌کند تا در سنین جوانی و زودتر از موعد دچار مشکل افتادگی سینه نشوید و نیاز به انجام جراحی سینه هم نداشته باشید.

به همین بهانه در این مطلب قصد داریم به معرفی 8 تا از بهترین سوتین ها برای افتادگی سینه پرداخته و ببینیم که با توجه به ویژگی‌هایی که این مدل از محصولات دارند، برای خانم‌هایی که سینه افتاده دارند چطور به آنها کمک خواهد کرد.

قبل از هر چیز باید بدانید که افتادگی سینه مسئله خیلی حاد و مهمی نیست که بخاطر آن خود را سرزنش کنید یا روحیه لطیف زنانه خود را تضعیف کنید. شاید بد نباشد بدانید که 90 درصد از زنان در طول زندگی خود با سینه‌های نامتقارن زندگی می‌کنند که لزوماً نشان‌دهنده هیچ بیماری زمینه‌ای نیست. بنابراین استفاده از سوتین مناسب برای افتادگی مشکل آنها را به‌طور کامل رفع خواهد نمود.

ویژگی های سینه های نامتقارن و افتاده چیست؟

افرادی که سینه نامتقارن دارند، این ۳ ویژگی را دارند:

  1. اندازه سینه راست و چپ یکسان نیست. یکی از سینه‌ها ممکن است بزرگ‌تر از دیگری باشد.
  2. حجم و توده کلی سینه‌ها متفاوت است.
  3. شکل یک سینه با دیگری یکسان نیست. یکی ممکن است گرد و فرم مناسبی داشته باشد و دیگری ساختار بیضی شکل داشته باشد.
8 تا از بهترین سوتین ها برای افتادگی سینه

نحوه بررسی و انجام تست افتادگی سینه

برای اینکه متوجه شوید دچار افتادگی سینه هستید یا نه، می‌توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

  • معاینه فیزیکی: ساده‌ترین راه برای تعیین شکل نامتقارن سینه‌ها، نگاه کردن به آنها در آینه است. اگر متوجه تفاوت قابل مشاهده در اندازه، شکل یا حجم سینه شدید، سینه نامتقارن دارید. کافی است کاملا صاف روبه‌روی یک آیینه ایستاده بلند ایستاده و بدن خود را بررسی کنید.
  • تست سوتین: یک سوتین معمولی که کاملا اندازه بپوشید و اگر متوجه افتادگی یکی از سینه‌ها یا ایجاد خطوط یا شکاف در کاپ سوتین شدید، ممکن است سینه نامتقارن داشته باشید. اگر روی هر دو کاپ این ریزش یا شکاف پیدا کردید، احتمالا سوتین سایز مناسب را نپوشیده‌اید.

بهترین سوتین برای افتادگی سینه کدامند؟

مشکل رایج این نوع سینه، یافتن سوتین است که کاملا متناسب با هر دو سینه باشد. تغییرات جزئی نیازی به توجه ندارند، اما اگر سطح تفاوت سینه‌ها زیاد باشد، به یک سوتین عالی نیاز دارید که سینه‌های شما را یکسان نشان دهد.

برای حل این مشکل، باید به دنبال سوتین‌هایی با کاپ‌های خوب باشید که از قابلیت کشش، پد مناسب و ساختار قالبی شکل پشتیبانی کنند. سوتین‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، به داشتن ظاهر متقارن در سینه شما کمک می‌کنند که برخی از آنها را در ادامه معرفی می‌کنیم.

سوتین جک دار برای فرم دادن به سینه افتاده

۱. سوتین پد دار یا جک دار

شما به راحتی می‌توانید تفاوت‌های جزئی بین اندازه سینه‌های افتاده خود را با سوتین‌های پد دار که دارای بالشتک هستند و با نام سوتین جک‌دار نیز شناخته می‌شوند مدیریت کنید.

در انتخاب و خرید سوتین جک دار لازم است که ضخامت لایه پد را بسته به ظاهری که انتظار دارید و میزان افتادگی که در سینه شما وجود دارد انتخاب کنید. این سوتین بالشتکی گزینه‌ای شگفت‌انگیز است که حمایت خوبی را ارائه می‌کند و سینه‌های شما را متعادل می‌کند.

همچنین جرو بهترین سوتین روزمره هستند، که در طرح‌های متنوع با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. از یک سوتین پددار به‌منظور شکل دادن به سینه‌های ناهموار خود استفاده کنید.

۲. سوتین کاپ فنری و قالب‌دار

سوتین‌هایی که دارای کاپ هستند و کاپ آنها نیز طوری است که شکلی قالبی به بافت سینه می‌دهند از دیگر سوتین مناسب برای افتادگی سینه هستند. کاپ این سوتین‌ها حتی اگر به صورت کامل هم پر نشوند، به دلیل ساختاری قالبی که دارند چروک شده به نظر نخواهند رسید.

می‌توانید بدون عیب و نقص ظاهری متعادل داشته باشید و عدم تقارن زیر لباس شما قابل مشاهده نخواهد بود. کاپ این محصولات شکل سینه شما را به‌طور کامل دربر می‌گیرد و به آن ظاهری طبیعی می‌بخشد. سوتین‌های قالبی انتخاب خوبی برای سینه‌های شرقی-غربی نیز هستند.

سوتین پلانج مناسب سینه افتاده

۳. سوتین پلانج

سوتین‌های پلانج از دیگر بهترین سوتین ها برای افتادگی سینه هستند. سینه‌هایی که فرورفته باشند هنگام پوشش سوتین معمولا دور از هم به‌نظر خواهند رسید و فاصله بین دو کاپ زیاد می‌شود. در مقابل سینه‌هایی هم که هم افتاده باشند و هم حجم توده متفاوتی داشته باشند به هم نزدیک‌تر شده اما شکل نامتقارنی دارند.

سوتین پلانج در هر دو حالت بافت سینه را با فاصله مناسبی از هم جمع کرده و افتادگی را نیز از بین خواهد برد. این سوتین‌ها لیفت خوبی نیز به سینه خواهند داد.

۴. سوتین هایی با پوشش کامل سینه

سوتین‌هایی که پوشش کاملی برای سینه فراهم می‌کنند به مخفی کردن افتادگی سینه کمک خواهند کرد و به طور کامل این مشکل را رفع می‌کنند. این مدل دارای کاپ‌هایی با اندازه بزرگ‌تر هستند که کاملا بافت سینه را دربر می‌گیرد. همچنین بندهای روی شانه و نوار سراسری پایین سوتین هم به لیفت دادن سینه و شکل‌دهی آن کمک خواهد کرد.

۵. سوتین‌هایی با ساختار نواری شکل

سوتین‌هایی که ساختار نواری دارند (یعنی فاقد کاپ بوده و شکل آنها طوری است که گویی یک نوار سراسری دور سینه پیچیده شده است) از دیگر بهترین سوتین ها برای افتادگی سینه هستند.

این مدل سوتین با فشاری که روی ناحیه سینه وارد می‌کند و از سوی دیگر به کمک نوار پایین و بند‌های روی شانه که در برخی مدل‌ها وجود دارد، سینه را طوری شکل می‌دهد که به بدن چسبیده و در فضای بیشتری از روی بدن پخش می‌شود که آن ظاهر افتادگی سینه را از بین خواهد برد.

در استفاده از این مدل سوتین به منظور مخفی کردن سینه افتاده دقت کنید از مدل‌هایی که دارای بند روی شانه هستند و نوار سراسری آنها ساختار مستحکمی دارد را در اولویت قرار دهید. چرا که عموم این سوتین‌ها برای لباس‌های یقه باز طراحی شده که برای این منظور زیاد مناسب نخواهند بود.

سوتین توری فنردار مناسب برای افتادگی سینه

۶. سوتین‌های توری

این مدل سوتین‌ها عموما دارای فنر هستند تا حمایت مناسبی از سینه داشته باشند. علاوه بر این در سوتین‌های فنری به منظور نگهداری بهتر سینه‌ها، نوار پایین سوتین دارای بافت چند لایه و مستحکم است که با حمایت از طریق دستکی سوتین، به نگهداری سینه‌ها در یک حالت استاندارد و متقارن کمک می‌کند.

مزیت دیگر سوتین توری نیز این است که بسیاری از آنها دارای یک بند هارنس هستند که علاوه بر تزئین سوتین، می‌تواند به نگهداری بهتر سینه‌ها در شرایطی که از طریق بند شانه‌ای وضعیت سینه را در یک حالت مناسب نگهداری کند کمک نماید.

۷. سوتین های ورزشی

احتمالا یکی از دلایلی که شاید باعث شود باشگاه رفتن را کنار بگذارید شکل سینه‌های افتاده باشد. برای همین منظور استفاده از سوتین‌های ورزشی چه دارای کپسول و چه معمولی به داشتن ظاهری متقارن به شما کمک خواهد نمود.

اما از آنجایی که سینه افتاده دارید، توصیه می‌کنیم از مدل‌های کپسول دار استفاده کنید که حین انجام فعالیت ورزشی حمایت کاملی از سینه خواهند داشت.

سوتین گن لاغری مناسب برای افتادگی سینه

۸. سوتین گن لاغری

یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای خانم‌هایی که هم دچار افتادگی سینه هستند و هم اینکه در گروه افرادی با وزن بالا قرار دارند، سوتین گن لاغری است. این مدل محصولات در عین حال که فرم مناسبی به سینه خواهند داد، به داشتن اندامی بهتر نیز به شما کمک خواهند کرد.

ساختار این سوتین‌ها طوری است که تمامی ویژگی‌های سوتین‌های بالا را به صورت ترکیبی دارند و از آن پشتیبانی می‌کنند.

پد و جک، فنر سراسری، کاپ قالبی شکل، دارای لایه‌ای به ضخامت ۱۰ تا ۲۰ سانتی‌متر که پایین سینه و پهلوها را نیز پشتیبانی می‌کند و در برخی مدل‌ها نیز وجود هارنس سبب شده تا تمامی ویژگی‌هایی که برای متقارن کردن شکل سینه به آن نیاز دارید را داشته باشند.

همچنین کاپ این سوتین‌ها نیز دارای پارچه مناسبی است که سینه را به طور کامل دربر می‌گیرد و از مشخص شدن نوک سینه و شکل نامتقارنی که بین سینه‌ها وجود دارد جلوگیری خواهد نمود.

جمع‌بندی نهایی

اکثر مدل‌های سوتین برای سینه‌های نامتقارن در صورتی که دارای کاپ‌هایی با انعطاف پذیری مناسب، ظاهری قالبی شکل و ساختاری که حمایت مناسبی از سینه داشته باشند، مناسب هستند. می‌توانید از یک سوتین نخی و تی‌شرتی معمولی، تا یک سوتین ورزشی یا سوتین درزدار را برای این منظور استفاده کنید تا از نظر ظاهری ناهمواری‌های سینه و شکل نامتقارن آن را به حداقل برسانید.

اهمیت استفاده از سوتین مناسب چه زمانی که دچار افتادگی نباشید و چه زمانی که دچار آن شده باشید زیاد است. در هر صورت باید از سوتینی استفاده کنید که در اثر انجام فعالیت‌های ورزشی یا کارهای سنگین که موجب از بین رفتن عضلات و بخشی که مسئول حمایت سینه است می‌شود.

فروشگاه اینترنتی ساتین مد به صورت تخصصی در زمینه خرید لباس زیر فعالیت دارد که می‌توانید محصولات متنوعی را بر اساس نیاز خود خریداری کنید. ارسال خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان در ساتین مد رایگان است و برای مناطق ۲۲ گانه تهران نیز ارسال از طریق پیک در همان روز با تحویل ساعتی در دسترس است. برای مشاهده محصولات کافی است به برگه فروشگاه مراجعه کنید.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 1

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *