ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

۱۲ روش بزرگ تر نشان دادن سینه با سوتین

هر خانمی به دنبال این است تا سینه‌های خود را خوش فرم و بزرگ نشان دهد. از آنجایی که برای طبیعی‌تر و بزرگ‌تر کردن سینه نیاز است تا عمل‌های جراحی همچون قرار دادن ژل در زیر سینه استفاده کرد و هزینه‌های زیاد و خطراتی هم در حین جراحی دارد، بسیاری از افراد به دنبال روش بزرگ تر نشان دادن سینه بدون نیاز به چنین کارهایی هستند.

تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای بزرگ تر نشان دادن سینه با سوتین استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین نتیجه را با خرید یک سوتین مخصوص اسفنجی یا استفاده از تکنیک‌هایی مانند چرخاندن سوتین و سفت کردن تسمه‌های سوتین خود به دست آورید. همچنین می‌توانید تاپ‌هایی را انتخاب کنید که سینه‌هایتان را برجسته‌تر کنند و حتی از آرایش برای جلوه دادن ظاهری استفاده کنید.

در ادامه این مقاله از مجله ساتین مد قصد داریم در ۳ حالت مختلف به معرفی ۱۲ روش برای اینکه سینه‌های خود را بزرگ‌تر نشان دهید بپردازیم. روش هایی که به شما معرفی می‌کنیم شامل هزینه بالایی نبوده و به راحتی می‌توانید با چیزهایی که درون کمد لباس و لوازم خود دارید از آنها بهره ببرید.

۱۲ روش بزرگ تر نشان دادن سینه با سوتین

معمولا خانم هایی که دارای سینه کوچک هستند در ابتدا به دنبال روش‌هایی همچون ورزش کردن برای بزرگ کردن سینه هستند که چنین چیزهایی برای هر خانمی جوابگو نیست. جدایی از این همه آنها واقعا به دنبال این نیستند که سینه‌های خود را به صورت همیشگی بزرگ نشان دهند، بلکه می‌خواهند در مراسم و دورهمی‌هایی همچون جشن و مجالس مختلف طوری ظاهر شوند که سینه‌های آنها بزرگ‌تر دیده شود.

راهکارهای مختلفی برای این کار وجود دارد که می‌توانید با انتخاب سوتین مناسب، تغییراتی در نحوه بستن، قرار دادن لوازمی درون کاپ و حتی تغییر عادات نشستن و ایستادن این کار را انجام دهید.

راستش را بخواهید حتی اگر سینه‌های شما واقعا بزرگ نباشند، می‌توانید با دانستن چندتا از این نکات ساده و داشتن استایل مناسب بدنی، سایز سینه خود را بزرگ‌تر از اندازه واقعی نشان دهید.

[chapar_protect]

گروه اول: از خرید سوتین جدید برای بزرگ تر نشان دادن سینه شروع کنید

۱. اندازه سوتین خود را بررسی کنید.

لزوما پوشیدن سوتین خیلی بزرگ سینه‌های شما را بزرگتر نشان نمی‌دهد. به همین دلیل پوشیدن سوتین مناسب برای شما بسیار مهم‌تر است. می‌توانید به یک فروشگاه لباس زیر زنانه مراجعه کنید و از آنها بخواهید که یک سوتین متناسب با سایز سینه‌های شما معرفی کنند. یا اینکه خودتان به کمک مقالات مختلفی که در اینترنت در خصوص راهنمای انتخاب اندازه درست سوتین وجود دارد، بهترین اندازه سینه خود را به دست بیاورید.

برای این منظور می‌توانید به روش زیر عمل کنید.

 • از یک متر نواری انعطاف پذیر، مانند نواری که در کیت خیاطی وجود دارد، استفاده کنید. نوار اندازه گیری را در بالای قفسه سینه، درست زیر سینه‌ها بپیچید. اندازه‌گیری را بررسی کنید، سپس این اندازه را به نزدیکترین عدد زوج گرد کنید تا اندازه سینه شما مشخص شود.
 • در مرحله بعدی دور سینه را درست از مقابل نوک سینه‌ها اندازه بگیرید تا اندازه کاپ خود را بدانید. تفاوت در اینچ بین اندازه‌گیری سینه شما و این اندازه‌گیری همان چیزی است که اندازه کاپ شما را تعیین می کند. اگر اختلاف شما کمتر از یک اینچ باشد، کاپ سینه شما AA است، اگر برابر با یک اینچ باشد A، تفاوت دو اینچ B و در نهایت سه اینچ کاپ C است.
 • سینه‌های شما با رشد و کاهش وزن تغییر می‌کند. زمانی که احساس می‌کنید ممکن است در اندازه سینه‌تان تغییری رخ داده و به یک سینه‌بند جدید نیاز دارید، به‌طور دوره‌ای خود را اندازه‌گیری کنید.

همچنین باید به این نکته هم دقت داشته باشید که در دوره قاعدگی که تغییرات هورمونی در بدن رخ می‌دهد سینه‌ها بزرگ‌تر از حالت عادی خواهند بود.

بزرگ تر نشان دادن سینه با سوتین اسفنجی

۲. به دنبال سوتین اسفنجی باشید.

یکی از راه‌های افزایش سایز سینه با سوتین این است که به دنبال یک سوتین اسفنجی یا پد دار باشید. این سوتین‌ها سینه‌های شما را به اندازه یک یا گاها دو کاپ بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

برای این منظور چند سوتین مختلف اسفنجی و پد دار را امتحان کنید تا سطح مناسب خود را به دست بیاورید. دقت کنید که استفاده از سوتین‌های جک دار می‌توانند تاثیر تقریبا ۱.۵ تا ۲ برابری را در این اندازه‌گیری داشته باشند.

افزایش اندازه سینه با سوتین

۳. به دنبال نوع خاصی از سوتین‌های بالشتکی(اسفنجی) باشید.

پد و بالشتک استفاده شده درون کاپ‌های سوتین دارای مواد مختلفی هستند، بنابراین می‌توانید به دنبال سوتین با نوع خاصی از این پدها باشید.

 • پدهای فومی یا سیلیکونی رایج، ضمن موثر بودن احساس راحتی هم دارند.
 • ایمپلنت‌های ژل و مایع گونه‌ای فرموله شده‌اند که حسی طبیعی مانند احساس سینه ایجاد می‌کنند.
 • برخی از سوتین‌های اسفنجی دارای یک جیب هستند که به شما امکان می‌دهد در صورت تمایل، پدها را جدا کنید.

۴. نوع خاصی از سوتین را استفاده کنید.

برخی سوتین‌ها در افزایش سایز سینه موثرتر از بقیه هستند. سعی کنید سوتینی انتخاب کنید که سینه‌های شما را بلندتر نشان داده و حمایت بیشتری از سینه‌ها داشته باشند تا بزرگتر به نظر برسد. برخی از گزینه‌های رایج عبارتند از:

 • سوتین بالکنی: کاپ سوتین‌های بالکنی پایین‌تر و نزدیک‌تر به نوک پستان بریده می‌شوند. از همین رو بخش بیشتری از سینه روی آن قرار گرفته و باعث می‌شود که سینه‌ها بزرگ‌تر و درشت‌تر به نظر برسند.
 • سوتین‌های پوش آپ: این نوع سوتین دارای سیم‌هایی در زیر سینه بند هستند که به صورت سرتاسری در امتداد پایین سینه کار شده است. با اینکه برخی افراد سوتین‌های فنری زیری را ناراحت کننده می‌دانند، اما باید بدانید که سینه‌های شما را به سمت بالا لیفت کرده و حمایت بهتری برای بزرگتر نشان دادن سینه دارند.

گروه دوم: استفاده درست از سوتین و تغییراتی در پوشیدن آن

ترفند بزرگتر نشان دادن سینه

۵. سینه‌های خود را در مرکز بدن حفظ کنید.

یک ترفند ساده برای بزرگ تر نشان دادن سینه با سوتین این است که کاری کنید کاپ‌ها به یکدیگر نزدیک‌تر شده و در بخش چاک سینه به یکدیگر برسند. این کار باعث ایجاد شکاف بیشتری بین آنها می‌شود. برای این منظور می‌توانید یک چرخش در بند میانی کاپ سوتین ایجاد کنید.

 • قبل از پوشیدن سوتین، یکی از کاپ‌ها را از بالا به سمت پایین بچرخانید تا در قسمت بند میانی بین دو کاپ سوتین یک پوشش ایجاد شود. در مرحله بعد، سوتین را همانطور که معمولا می‌پوشید، بدون باز کردن پیچش بپوشید. انجام این کار باعث می‌شود تا کاپ‌ها به دلیل چرخش بند میانی به هم نزدیک‌تر شده و سینه‌ها را به هم نزدیک کنند.
بزرگ نشان دادن سینه با تغییر اندازه تسمه سوتین

۶. تسمه‌های سوتین را کمی سفت کنید.

هنگامی که بندهای سوتین را سفت می‌کنید، سینه‌ها به سمت بدن لیفت داده شده و چون فضای بیشتری برای قرارگیری وجود ندارد به سمت بالا لیفت پیدا می‌کنند. اگر یک سینه بزرگتر از سینه دیگر دارید، تسمه این سینه را بیشتز از سینه کوچکتر ببندید تا تناسب هر دو به یک اندازه حفظ شود.

 • در هر بار تسمه‌ها را در سطوح مختلف سفت کرده و آزمایش کنید تا ببینید چه میزان سفتی برای شما بهتر است. فقط به خاطر داشته باشید که سفت کردن بیش از حد تسمه‌ها می‌تواند ناراحت کننده باشد. همچنین از این تکنیک نباید برای مدت زمان طولانی استفاده کنید.

۷. یک سوتین دیگر از روی سوتین اصلی بپوشید.

شاید عجیب برسد، اما طبق آزمایشی که داشتیم پوشیدن دو سوتین روی هم باعث می‌شود سینه‌های شما سه برابر اندازه طبیعی به نظر برسد. اما در اینجا منظور ما این نیست که هر دو سوتین از نوع معمولی و دارای بند باشند، بلکه باید از پوشش‌های خاص سوتین مثل سوتین‌های بدون بند و چسبی استفاده کنید.

بزرگتر کردن سینه با سوتین

ابتدا یکی از انواع این سوتین‌ها را پوشیده و سپس سوتین اصلی را روی آنها بپوشید. می‌توانید از سوتین‌های چسبی، پدهای اسفنجی مخصوص برای نوک سینه و سوتین‌های پروانه‌ای برای این کار استفاده کنید.

 • به خاطر داشته باشید که پوشیدن دو سوتین روی هم دیگر می‌تواند کمی ناراحت کننده باشد، بنابراین از این روش برای زمان‌های خاص و رویدادهایی مثل جشن و مجالس استفاده کنید.
 • این کار را با سوتین‌های ورزشی انجام ندهید. چرا که پوشیدن سوتین‌های ورزشی روی هم دیگر سینه شما را بیشتر صاف می‌کند. برای بهترین نتیجه، از سوتین‌های پد دار و دارای اسفنج استفاده کنید.
چگونه سینه های خود را بزرگ تر نشان دهیم؟

۸. درون کاپ سوتین را پر کنید.

پر کردن درون کاپ سوتین با چیزهایی مثل پارچه و پد یک روش کلاسیک برای بزرگتر نشان دادن سینه است. با این حال، مهم است که سوتین خود را با مواد مناسب پر کنید، در غیر این صورت نتیجه ممکن است درهم و برهم باشد.

 • از جوراب تمیز استفاده کنید: جوراب‌ها گزینه خوبی هستند زیرا بافت نرمی داشته و احتمالا تعداد زیادی از آنها را درون کمد لباس خود دارید. فقط یک جوراب را از وسط تا کنید و آن را درون پایین‌ترین بخش از کاپ سوتین خود قرار دهید.
 • استفاده از ژل: می‌توانید از ژل سیلیکونی برای پوشاندن سوتین خود استفاده کنید. شما می‌توانید این ژل‌ها را در قسمت پایین سوتین خود قرار دهید تا سینه‌های شما به اندازه یک کاپ بزرگتر نشان دهند.
 • از دستمال کاغذی و پنبه استفاده نکنید: دستمال‌های کاغذی و پارچه‌هایی از جنس پنبه ممکن است راحت‌تر از سایر مواد سر بخورند. همچنین می‌تواند در اثر جذب رطوبت شل شده و ظاهری توده‌ای ایجاد کنند.

گروه سوم: سایر تکنیک های بزرگتر نشان دادن سینه

استفاده از لباس مناسب برای بزرگ تر نشان دادن سینه‌ها

۹. تاپ هایی را انتخاب کنید که سینه شما را بزرگتر نشان دهد.

برخی از تاپ‌های شما ممکن است برای سینه شما جذاب‌تر از بقیه باشد. برای اینکه مطمئن شوید سینه‌هایتان تا حد امکان بزرگ به نظر می‌رسد، بلوزهایی را انتخاب کنید که جلوه دلخواه را داشته باشند. برخی از گزینه‌های خوب شامل تاپ‌هایی هستند که:

 • در اطراف یا درست در نزدیک قفسه سینه قرار می گیرند.
 • رنگ‌های روشن‌تر در بالا و رنگ‌های تیره‌تر در پایین قفسه سینه قرار دارند.
 • خطوط افقی در اطراف قفسه سینه دارند.
 • دارای دوخت های جمع آوری شده یا پوشانده شده در اطراف یقه هستند.
نحوه نشستن و ایستادن برای بزرگ‌تر نشان دادن سینه‌ها

۱۰. روی وضعیت بدن خود کار کنید.

عمودی نشستن یا ایستادن می‌تواند سینه‌های شما را بزرگتر و پرتر نشان دهد. سعی کنید که صاف بایستید و بنشینید تا مطمئن شوید که سینه‌های شما تا حد امکان بزرگ به نظر می‌رسد.

برای این کار می‌توانید یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا «صاف بایستید». هر بار که زنگ یادآوری به صدا در می‌آید، خود را تا تمام طول خود بکشید و سینه خود را به بیرون فشار دهید.

بزرگتر کردن سینه با گردنبند و سنجاق سینه

۱۱. از لوازم جانبی استفاده کنید.

می توانید اکسسوری‌هایی را انتخاب کنید که چشم را به سمت سینه شما بکشاند. از گوشواره‌های آویزان صرف نظر کنید و به جای آن به سراغ گردنبند و سنجاق سینه بروید.

سعی کنید از گردنبندهایی استفاده کنید که بین سینه‌ها یا درست بالای سینه شما آویزان است. یا سعی کنید یک سنجاق سینه در لبه یقه اسکوپ یا ژاکت که به شکل V هستند بپوشید.

۱۲. آرایش را فراموش نکنید.

می‌توانید از آرایش برای کانتور کردن نواحی درست بالای سینه‌ها استفاده کنید، طوری که به نظر برسد دکله دارید یا دکله‌تان را افزایش می‌دهد.

 • برای ایجاد ظاهر دکلره با آرایش، از یک خط چشم قهوه‌ای روشن استفاده کنید تا دو قوس درست بالای سینه خود بکشید.
 • سپس از یک برس کرکی برای ترکیب خطوط با مقداری برنز کننده مات استفاده کنید. از برنزی که دو درجه تیره‌تر از چیزی که معمولا می پوشید استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که قوس‌ها به سختی قابل مشاهده باشند. آنها فقط باید مانند یک سایه به نظر برسند و زیاد واضح نباشند.

جمع بندی و کلام آخر

در این مقاله به معرفی ۱۲ روش برای بزرگتر نشان دادن سینه‌ها پرداختیم. شما می‌توانید از این روش‌ها در مواقع خاصی که به مدت کوتاه در آنها حضور دارید استفاده کرده و استایل بدنی خود را در ناحیه سینه زیبا نشان داده و با ظاهری جذاب و خیره کنند ظاهر شوید.

شما چه روش‌های دیگری می‌شناسید که با استفاده از آنها می‌توان سینه‌هایی درشت و خوش فرم داشت؟ خوشحال می‌شویم که ترفندها و راهکارهای خود را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 7

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *