ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

با این 4 سوتین نامرئی با بند سوتین خداحافظی کنید!

احتمالا شما هم یک لباس مجلسی پشت باز و خاص دارید که برای میهمانی‌های خاص از آن استفاده خواهید کرد. به یاد دارید که آخرین بار کی از آن استفاده کردید؟ شاید هم اصلا از آن استفاده نکردید، چرا که هنوز سوتین مناسب برای آن را نیافته‌اید! ما اینجا هستیم که با معرفی 3 سوتین نامرئی به شما کمک کنیم که از بند سوتین خداحافظی کنید.

موضوع صرفا به لباس‌هایی که پشت باز هستند محدود نیست. لباس‌های دیگری هم با ساختارهای متفاوت وجود دارند که مثلا فاقد بند روی شانه هستند و مشخص شدن بند شانه‌ای سوتین جلوه خوبی به آن نخواهد داد. یا برخی دیگر از لباس‌های مجلسی یقه باز هستند که اینجا هم مشخص بودن کاپ‌های سوتین جلوه بدی به آن خواهد داد.

با این 4 سوتین نامرئی با بند سوتین خداحافظی کنید!

برای پوشیدن لباس‌های مجلسی که ساختاری این چنین دارند، اول از همه، شما به یک سوتین مناسب نیاز دارید که پشتیبانی مناسبی داشته باشد و با لباس شما هماهنگ باشد. به عبارتی بخش‌هایی از لباس که باز هستند و ناحیه مورد نظر از بدن مشخص خواهد شد، وقتی در طلاقی ساختار سوتین باشد مانند این است که در زمان کودکی چندین لباس روی هم می‌پوشیدید و چیزی که اتفاق می‌افتاد تمسخر دیگران مبنی بر «شنبه و یکشنبه شدن لباس‌هایمان» بود.

احتمالا خواهید گفت که «چه میشد اگر یک سوتین نامرئی وجود داشت که در این نواحی مشخص نباشد». در پاسخ باید گفت که ای کاش آرزوی دیگری کرده بودید، چرا که واقعا چندین مدل سوتین وجود دارد که باعث می‌شود با بندهای سوتین خداحافظی کنید که در ادامه این مطلب از مجله ساتین مد به آن می‌پردازیم.

سوتین نامرئی مکملی برای سایر لباس‌ها است!

به عنوان یک زن، وقتی در آینه نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید که لباس‌هایتان کاملا تناسب دارند و فرم بدنتان را تکمیل می‌کنند. قطعا احساس می‌کنید در اوج دنیا هستید. کدام خانمی را می‌توان یافت که چنین انعکاس زیبایی را دوست نداشته باشد؟

بنابراین، اولین چیزی که هر خانمی از نظر پوشش لباس زیر زنانه به آن نیاز دارد، انتخاب یک سوتین است که کاملا مناسب بوده و در ترکیبی که با سایر لباس‌ها دارد، بدن وی را به بهترین نحو ممکن فیت کند.

در این بین برخی لباس‌ها هستند که ساختار لخت دارند. مثلا برای لباس بدون پشتی که خیلی دوست دارید بپوشید، به سوتینی نیاز دارید که فاقد بندهای پشتی باشد یا اینکه بندها قابلیت بستن به شکل ضربدری را داشته باشند تا در مرکز ناحیه پشتی، درست در جایی که ساختار لباس برای بدن وجود ندارد بندها مشخص نشوند.

به چنین سوتین‌هایی سوتین نامرئی می‌گوییم؛ اما این نمونه صرفا یکی از انواع سوتین نامرئی است. انواع مختلف دیگری از سوتین‌های نامرئی وجود دارد که با بندهای شفاف یا بی رنگ هستند، برخی دیگر هم فاقد بند هستند که در ادامه به معرفی هریک از آنها می‌پردازیم.

وقتی یک سوتین نامرئی می پوشید، به نظر می‌رسد که سوتین شما برخی از بخش‌هایی که همه سوتین‌ها دارند را ندارد که در این بین منظور بیشتر بندهای روی شانه و بند پشتی هستند.

حالا که دانستید چه چیز باحالی در انتظار شماست و با کاربرد سوتین نامرئی آشنا شدید، بیایید ببینیم که چه اطلاعات مفیدی درباره این سوتین‌ها وجود دارد.

مزیت پوشیدن سوتین نامرئی چیست؟

وقتی قصد پوشیدن یک لباس پشت باز در یک مهمانی خاص دارید، پوشیدن سوتین معمولی برای آن مناسب نخواهد بود؛ زیرا بندهای سوتین نمایان می‌شود.

در همین زمینه بخوانید: ترفند پوشیدن سوتین زیر لباس پشت باز

اینجا است که پوشیدن سوتین نامرئی به کارتان می‌آید. پوشیدن همین سوتین در مواقع دیگری مانند پوشیدن لباسی که یقه گشادی دارد همینطور است. اگر چنین لباسی را با یک سوتین معمولی بپوشید، فضای بین سینه‌ها کاملا مشخص است که یعنی کاپ‌ها سوتین در دید هستند. تصور کنید که استایل شما چه جلوه‌ی بدی خواهد داشت!

حال که برخی از مزایای پوشیدن سوتین نامرئی را دیدید، بیایید به معرفی انواع آن بپردازیم.

انواع سوتین نامرئی کدامند؟

سوتین‌های که برای پوشیدن زیر لباس‌هایی خاص در جهت مخفی کردن برخی از ساختارهای سوتین تولید می‌شوند را می‌توان در ۴ گروه اصلی تقسیم‌بندی کرد که عبارتند از:

۱. سوتین های نامرئی بدون بند شانه‌ای

لباس‌های دکلته دارای ساختاری هستند که عدم وجود بند شانه‌ای در آنها به نوعی مهارت زنانگی شما را در پوشیدن لباس این‌چنینی و از همه مهم‌تر نشان دادن استایلتان به شکل خاصی فراهم می‌کنند که در کمد لباس هر خانمی که به اعتماد به نفس خود اهمیت می‌دهد می‌توان یکی از آنها را یافت.

لذا یکی از رایج‌ترین انواع سوتین نامرئی مدل‌های بدون بند شانه‌ای هستند. البته به این معنی نیست که در همه آنها خبری از بند نیست؛ بلکه بندهای آنها قابل جداسازی هستند تا اگر نیاز بود زیر لباس‌های دکلته بدون بند شانه‌ای بپوشید و اگر هر لزومی نداشت با بستن بند از آنها زیر سایر لباس‌ها استفاده کنید.

۲. سوتین نامرئی بدون بند پشتی

نوع دیگری از لباس‌ها که در مجالس مورد استفاده قرار می‌گیرد آنها هستند که پشت باز هستند. ناحیه پشتی آنها می‌تواند تا بالای باسن کاملا باز باشد یا اینکه با استفاده از بند هارنس یا سبک‌های دیگر طوری تزئین شده که ناحیه پشتی بدن کاملا مشخص خواهد بود.

سوتین نامرئی بدون بند پشتی به شکلی که بند روی شانه بزرگتر است و با چرخش دور کمر میتوان آن را در جلوی بدن به هم متصل کرد

بنابراین پوشیدن سوتین معمولی که بندهای پشتی زیر آن مشخص باشد جلوه این لباس را بد خواهد کرد. در چنین شرایطی می‌توانید از سوتین‌هایی استفاده کنید که بند پشتی ندارند. اتصال این سوتین‌ها به شکلی است که بند روی شانه اندازه بزرگتری را دارد. در نتیجه می‌توان بند پشتی را به شکلی که دور کمر پیچیده و در جلوی بدن به هم بست استفاده کرد.

ستین نامرئی یدون دستک پشتی که بند شانه‌ای دور گردن پیچیده و باقی سوتین از ناحیه کمر به هم متصل میشود

برخی دیگر از مدل‌ها هم مشابه تصویر بالا طوری هستند که ابتدا سوتین از طریق یک بند گردنی پوشیده می‌شود. در نتیجه دیگر خبری از بند شانه نیست. حال برای اینکه سوتین را در جای خود ثابت نگه داریم، در انتهایی‌ترین بخش دور کمر به شکل ضربدری پیچیده شده و در نهایت در جلوی بدن می‌توان بندها را به هم متصل کرد.

۳. سوتین های نامرئی چسبی

نوع دیگری از این سوتین‌ها هم ساختاری دارند که فاقد بند شانه‌ای و بند پشتی هستند. این مدل سوتین بدون بند اصولا برای لباس‌های مجلسی دکلته‌ای ساخته شده‌اند که بخش از فضای پشتی لباس هم ممکن است وجود نداشته باشد.

سوتین نامرئی چسبی پروانه ای

این مدل سوتین‌ها را با نام سوتین پروانه‌ای یا سوتین چسبی می‌شناسیم. صرفا با دو کاپ سوتین مواجه هستیم که جنس سیلیکونی به منظور داشتن اصطکاک برای چسبندگی دارند. درون بافت این کاپ‌ها یک لایه چسب کار شده است که با برداشتن لایه محافظ چسب می‌توان سوتین را به سینه‌ها چسبانده و لزومی هم به استفاده از بند ندارید.

در واقع می‌توان گفت که نقشی که این مدل سوتین دارد درست مشابه پد سینه است؛ با این تفاوت که پد وظیفه مخفی کردن نوک سینه از زیر لباس زیر یا جذب ترشحاتی همچون شیر را از سینه دارد. در حالی که سوتین‌های پروانه‌ای با ابعاد بزرگ‌تری هستند که نقش یک سوتین را ایفا می‌کنند.

علاوه بر این برخی از این مدل سوتین‌ها دارای شکل خاصی از کاپ هستند که ساختار چسبی آنها سینه را به سمت بالا لیفت می‌دهد. برای همین می‌تواند برای پوشیدن زیر لباس‌های مجلسی که یقه باز دارند نیز مفید باشند.

۴. سوتین های بند نامرئی

این مدل سوتین‌ها هم دارای بند نامرئی هستند. یعنی بند آنها به رنگ شفاف است که با قرارگیری روی شانه یا بسته شدن از طریق پشت به دلیل ساختار شیشه‌ای و شفافی که دارند مشخص نخواهند بود. معمولا این سوتین‌ها دارای بند نازک و مقاومی هستند تا در اثر بازتاب نور زیاد جلب توجه نکنند.

بندهای نامرئی سوتین را می‌توان به صورت جداگانه در قالب اکسسوری لباس زیر زنانه نیز خریداری کرده و برای سوتین‌های معمولی که قابلیت جدا کردن بند را دارند استفاده نمود.

چطور از انواع سوتین نامرئی استفاده کنیم؟

سوتین‌هایی که فاقد بند در ناحیه شانه یا پشتی هستند تکلیفشان مشخص است. آنها دارای نوع دیگری از اتصال هستند که بسته به نوع سوتین باید در جای مناسب بسته شده و از آنها استفاده کنید.

در این بین یک نکته بسیار مهم برای مدل‌های چسبی یا همان پروانه‌ای وجود دارد که باید به آن دقت نید. از آنجایی که در این سوتین‌ها خبری از بند شانه و بند پشتی نیست، عملا چیزی برای لیفت دادن سینه وجود ندارد. در نتیجه برای خانم‌هایی که دچار افتادگی سینه هستند شاید استفاده از این مدل سوتین اصلا توصیه نشود.

این گروه از خانم‌ها بهتر است از مدل‌های سیلیکونی استفاده کنند که قابلیت بستن بند شانه‌ای یا بند پشتی را با استفاده از بندهای نامرئی شفاف فراهم می‌کنند. ساختار چسبی هم کمک می‌کند تا سینه‌ای که دچار افتادگی است را کشیده و لیفت دهند. چرا که این سوتین بدون فنر است و تنها بخشی از آن که به لیفت سینه کمک می‌کند همان ساختار چسبی در کنار بند روی شانه است.

اما نکته دیگری که باید در پوشیدن سوتین بدون بند دقت کنید این است که حتما دو کاپ را از هم جدا کرده و به صورت جداگانه روی سینه‌ها بچسبانید و سپس گیره بین دو کاپ را به هم متصل کنید. این کار می‌تواند به لیفت سینه به داخل کمک کند. حتما هم روبه‌روی یک آینه ایستاده این کار را انجام دهید تا کاپ‌ها را در جای کاملا درستی بچسبانید.

این نکات را نیز در نگهداری از این سوتین‌های چسبی دقت کنید:

  • مطمئن شوید که سوتین را در جایی تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار نگهداری کنید تا چسب آن از بین نرود.
  • برای تمیز کردن و شستشوی آنها از صابون مایع استفاده کنید.
  • به هیچ وجه از ماشین لباسشویی برای تمیز کردن سوتین سیلیکونی استفاده نکنید.
  • از رفتن به رختخواب بدون درآوردن سوتین‌های چسبی خودداری کنید. چرا که استفاده طولانی مدت از آنها موجب تعریق در ناحیه سینه شده و به دلیل حساسیت نوک سینه‌ها احتمال ایجاد حساسیت پوستی وجود دارد.

جمع‌بندی و سوالات متداول

پوشیدن لباس‌های مجلسی خاصی که پشت باز هستند، طراحی دکلته دارند یا یقه آنها بازتر است می‌تواند استایل شیکی را در چنین مواقعی در اختیار شما قرار دهد. به هر خانمی که به دنبال خوش درخشیدن در چنین مجالسی است نیز توصیه می‌شود که حتما چند مدل مختلف از این لباس‌ها را داشته باشد؛ چرا که حس اعتماد به نفستان را دو چندان خواهد نمود.

اما لزوم پوشش چنین لباس‌هایی داشتن لباس زیر مناسب است. به طور کلی نمی‌توان اینطور گفت که در زیر این لباس‌ها لزومی به پوشیدن سوتین ندارید. چرا که یکی از نکات مهم برای داشتن استایل شیک با همین لباس‌ها لیفت سینه است که سوتین این کار را برای شما ساده‌تر خواهد کرد.

به نظر شما چه نکات دیگری وجود دارد که باید برای پوشش لباس زیر برای لباس‌های مجلسی به آنها توجه داشت؟ خوشحال می‌شویم که تجربیات خود را از بخش نظرات این نوشته برای ما ارسال کنید.

همچنین برای خرید انواع لباس زیر زنانه می‌توانید با مراجعه به فروشگاه ساتین مد محصولات ما را مشاهده نموده و در کمتر از ۷۲ ساعت از طریق پست درب منزل تحویل بگیرید.

اهمیت استفاده از سوتین نامرئی چیست؟

زیر لباس‌های دکلته و لباس‌هایی که پشت باز هستند ضروی است که از سوتین مخصوصی استفاده کنید که برخی ستخارها همچون بند روی شانه، بند پشتی یا بخشی از کاپ از روی لباس مشخص نباشد. از طرفی دیگر برای لیفت دادن سینه زیر این لباس‌ها هم پوشیدن سوتین امری ضروری است؛ مگر اینکه سینه‌های خوش فرمی داشته باشید.

آیا میتوان سوتین معمولی را به سوتین نامرئی تبدیل کرد؟

بله. می‌توانید با خرید سوتین‌های تبدیل شونده که بند آنها قابلیت جدا شدن را دارند با استفاده از بند نامرئی یک سوتین معمولی را به سوتین نامرئی تبدیل کنید. البته به این نکته هم توجه کنید که هر سوتینی این قابلیت را ندارد. در این بین سوتین‌های بالکنی و تیشرتی بهترین عملکرد را به دلیل نوع کاپ خود دارند که پیشنهاد می‌کنم مطلبی که در مورد معرفی انواع سوتین تهیه کردم را مطالعه کنید.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 18

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *