ارسال از تهران به تمام ایران / تحویل ساعتی پیک در تهران

بهترین سوتین برای فرم دهی سینه ها (5 مدل خاص)

یکی از مهم‌ترین نکات برای داشتن استایلی شیک برای خانم‌ها انتخاب سوتین مناسب است. با خرید بهترین سوتین برای فرم دهی سینه می‌توانید این بخش از بدن خود را لیفت داده و با توجه به اجزایی که درون انواع سوتین‌ها وجود دارد سینه‌های خود را به شکلی که خودتان دوست دارید متناسب کنید.

هر یک از سوتین‌های زنانه دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که می‌توانند در لیفت دادن و خوش فرم کردن سینه‌ها نقش موثری داشته باشند. از همین رو در ادامه این مطلب از مجله ساتین مد به معرفی 5 تا از بهترین این سوتین‌ها خواهم پرداخت.

بهترین سوتین برای فرم دهی و خوش فرم شدن سینه ها

پیش از اینکه شروع به تنظیم و پوشیدن سوتین خود کنید، باید مشخص کنید که دقیقا دنبال چه مدل استایلی برای فرم سینه‌های خود هستید؟ آیا از استایل خود راضی هستید یا اینکه مشکلی در تناسب سینه‌هایتان می‌بینید؟

افتادن بند روی شانه‌هایتان، بالا رفتن بندها در پشت بدن، بیرون افتادن بافت سینه از درون کاپ سوتین یا پر نشدن کامل کاپ‌ها با بافت سینه از جمله مشکلاتی هستند که در فرم دادن به سینه‌ها همه خانم‌ها درگیر آن هستند.

دستک‌ها، کاپ‌ها و بند سوتین در بخش‌های مختلف جزو اجزای اصلی هر سوتین هستند که با همکاری مشترک، مشکلات تناسب سینه را برای خانم‌ها حل می‌کنند. در نتیجه اگر به دنبال خرید بهترین سوتین برای فرم دهی سینه و خوش فرم نشان دادن آنها هستید باید سوتین را در این سه بخش به طور خاص مورد ارزیابی قرار دهید.

اما با این همه تنوع گسترده که در انواع سوتین زنانه وجود دارد، واقعا گیج کننده خواهد شد. از همین رو در ادامه این پست به معرفی بهترین گزینه‌هایی که به سینه شما فرم داده و با استایل شیکی سینه شما را به نظر خواهند رساند می‌پردازیم.

سوتین پوش آپ بهترین سوتین برای فرم دهی سینه
فرم دادن سینه با سوتین پوش آپ

۱. سوتین های پوش آپ برای لیفت دهی سینه ها

یکی از مدل‌هایی که در گروه بهترین سوتین برای فرم دهی سینه قرار می‌گیرد سوتین‌های پوش آپ (Push Up) است. این مدل سوتین‌ها همانطور که از نامشان مشخص است، دارای طراحی خاصی در بندها و کاپ هستند که سینه را به سمت بالا لیفت داده و موجب خوش فرم شدن سینه خواهند شد.

طراحی کاپ این سوتین طوری است که از نواحی کنار سینه‌ها را جمع کرده و با زاویه‌ای تقریبا ۴۵ درجه، سینه‌ها را به سمت داخل و بالا جمع می‌کند. از سوی دیگر بندها در این سوتین کمی به مرکز نزدیک هستند تا به لیفت سینه‌ها به سمت بالا بیشتر کمک کنند.

در سوتین‌های پوش آپ نوار کناری نیز دارای پهنای بیشتری است تا با جمع کردن پهلو به سمت داخل و سپس لیفت آن از طریق بندها و کاپ، سینه‌ها را علاوه بر اینکه کمی بزرگ‌تر نشان می‌دهد به سمت بالا لیفت خواهد داد.

سوتین‌های پوش آپ بهترین سوتین برای خوش فرم شدن سینه هستند که می‌توانید با لباس‌های مجلسی مختلفی آن را بپوشید.

بهترین سوتین برای خوش فرم شدن سینه فنردار
فرم دادن سینه‌ها با سوتین فنردار

۲. فرم دهی سینه ها با سوتین فنر دار

برای خانم‌هایی که سینه نسبتا بزرگ‌تری دارند، انتخاب سوتینی که سینه را خوش فرم نشان دهد کمی دشوارتر است و محدود به مدل‌های محدودتری هستند. در این بین استفاده از سوتین‌های فنردار به آنها کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

تفاوتی هم ندارد که سوتین توری بدن نما باشد یا اینکه از مدل های سوتین گیپور و دانتل استفاده کنند. استفاده از فنر درون باند سراسری سوتین باعث می‌شود تا از افتادگی سینه جلوگیری کرده و سینه‌ها را در جای خود نگه دارد.

بندها در این بین نقش بعدی را ایفا می‌کنند که با تنظیم بند سوتین روی اندازه مشخصی می‌توان سینه‌ها را به سمت بالا لیفت داده و خوش فرم نشان داد.

اگر به دنبال بهترین سوتین برای فرم دهی سینه خود هستید در حالی که سینه بزرگی دارید، حتما مدل‌هایی را انتخاب کنید که باند سراسری سوتین در ناحیه زیرین کشش لازم را داشته باشد و از الیاف با کیفیتی برای این بند استفاده شده باشد. چرا که در مدت زمان کوتاهی سوتین کش آماده و دیگر کارایی اولیه را برای لیفت دادن سینه از دست خواهد داد.

سوتین اسفنجی برای فرم دهی سینه
سوتین اسفنجی برای فرم دهی سینه

۳. خوش فرم شدن سینه ها با سوتین اسفنجی

مدل بعدی که در زمره انتخاب بهترین سوتین برای خوش فرم شدن سینه‌ها قرار دارد سوتین اسفنجی یا پددار است که برای خانم‌هایی با اندازه سینه معمولی(نسبت به حجم کلی بدن) گزینه مناسبی است.

سوتین‌های اسفنجی با توجه به پدی که درون آنها به صورت سراسری یا در نواحی خاصی استفاده شده است، به سینه‌ها درون کاپ فرم داده و سینه را خوش فرم نشان خواهند داد.

در هنگام خرید سوتین اسفنجی باید دقت کنید که حتما یک سایز بزرگ‌تر از اندازه اصلی سینه خود را انتخاب کنید. چرا که وجود پد باعث می‌شود که این سوتین‌ها تنگ باشد و به سینه شما فشار وارد خواهند کرد. جدایی از این سینه‌ها از درون کاپ بیرون افتاده و جلوه بدی خصوصا در زیر لباس‌های تنگ و بدن‌نما خواهد داشت.

۴. سوتین جک دار برای لیفت دادن سینه ها

سینه‌های کوچکی نسبت به حجم و استایل کلی بدن خود دارید؟ جای نگرانی نیست؛ سوتین‌های دارای جک مناسب شما هستند!

سوتین جکدار برای فرم دادن سینه‌ها
سوتین جکدار برای فرم دادن سینه‌ها

خانم‌هایی که سینه کوچکی دارند به دنبال راهکاری برای بزرگ نشان دادن سینه خود هستند که در این بین برخی خانم‌ها سعی می‌کنند با استفاده از ترفندهای مختلفی مثل قرار دادن جوراب درون سوتین معمولی و… سینه خود را بزرگ قرار دهند. اما دست نگه دارید؛ لزومی ندارد سلامتی خود را با این کارها به خطر بیندازید.

شما می‌توانید با خرید سوتین جک دار سینه خود را ضمن اینکه بزرگ‌تر نشان می‌دهید، خوش فرم‌تر نشان داده و هر دو سینه را به شکل یکسان لیفت دهید. درون کاپ این سوتین‌ها علاوه بر پد(اسفنج) استفاده شده سراسری، یک پد جداگانه دیگر با ضخامت بیشتر قرار دارد که به سینه فرم خواهد داد.

پدی که به عنوان جک سوتین استفاده می‌شود می‌تواند در مدل‌های مختلفی باشد که عبارتند از:

  • پد جک معمولی: در این مدل یک پد معمولی در پایین کاپ قرار دارد که فقط بخش پایینی کاپ را پر می‌کند. از همین‌رو سینه‌ها صرفا به سمت بالا لیفت خواهند داشت.
  • پد جک ماساژوری: در این مدل پد، شاهد استفاده از جک با ابعاد بزرگتری هستیم که طراحی راه‌راه دارد. این مدل طراحی باعث می‌شود تا در برخی نواحی فاصله‌ای ایجاد شود تا به سینه در تنفس بهتر پوست کمک کند.
  • پد جک فرم دهنده: در این مدل جک هم می‌توان شاهد این بود که جک علاوه بر ناحیه پایینی در بخش کناری کاپ نیز کار شده باشد که این کار کمک می‌کند سینه‌ها به سمت داخل نیز لیفت داده شوند.

اگر سینه کوچکی دارید و به دنبال بهترین سوتین برای فرم دهی و خوش فرم کردن سینه نیاز دارید توصیه می‌شود از این مدل‌ها استفاده کنید. چرا که علاوه بر کارایی‌های خاص خود، از کارایی سوتین‌های اسفنجی و فنردار نیز پشتیبانی می‌کنند.

خوش فرم شدن سینه با سوتین ورزشی
خوش فرم شدن سینه با سوتین ورزشی

۵. سوتین ورزشی برای خوش فرم شدن سینه

در پایان یکی دیگر از بهترین سوتین‌ها برای فرم دهی سینه مدل‌های ورزشی است. در سوتین ورزشی از الیافی استفاده می‌شود که سینه‌ها را به شکل ثابتی در جای خود نگه دارند.

پیش از این در مطلبی که با عنوان 8 تا از مزایای سوتین ورزشی تهیه کردم، به دلایلی که باید از این سوتین استفاده کنید پرداختم. این مدل سوتین برای پوشیدن در زیر لباس‌های ورزشی بهترین انتخاب هستند و استایل شما را کاملا شیک خواهند کرد.

جدایی از این استفاده از آنها برای انجام فعالیت‌های ورزشی شدیدا توصیه می‌شود. چرا که یک عامل بسیار مهم برای جلوگیری از افتادگی سینه به حساب می‌آیند.


جمع‌بندی و سوالات متداول

در این مطلب 5 مدل از انواع سوتین فرم دهنده را معرفی کردم که می‌تواند برای خانم‌های با سایز سینه مختلف کاربردی‌ترین انتخاب باشد. تفاوتی ندارد که سینه شما در چه سایزی باشد و با توجه به بافت و حجم کلی بدنتان سینه‌ها چطور به‌نظر برسد؛ اما به هر حال سوتین‌هایی که در این مطلب معرفی کردم به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط مختلفی سینه خود را خوش فرم نشان دهید.

به نظر شما چه مدل سوتین‌های دیگری وجود دارد که می‌تواند به ما در فرم دادن به سینه کمک کند؟ لطفا از بخش دیدگاه‌ها، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

انواع سوتین فرم دهنده کدامند؟

در بین بیش از ۲۰ مدل سوتینی که برای خانم‌ها وجود دارد، تقریبا ۵ مدل از سوتین‌ها وجود دارد که به فرم دهی سینه و خوش فرم نشان دادن آن کمک زیادی خواهد کرد.
این سوتین‌ها شامل انواع پوش آپ، جک دار، اسفنجی، فنردار و ورزشی هستند که بسته به اندازه سایز سینه می‌تواند برای خانم‌های مختلفی مناسب باشد که در این مطلب به تفکیک هر کدام را معرفی کردم.

از کجا سوتین مناسب برای فرم دهی سینه بخریم؟

فروشگاه اینترنتی ساتین مد به نشانی www.satinmod.com به صورت تخصصی در زمینه فروش لباس زیر و پوشاک زنانه فعالیت دارد. شما می‌توانید با مراجعه به دسته‌بندی لباس زیر در این فروشگاه بر اساس مدل‌های مختلف سوتین که به فرم‌دهی سینه کمک می‌کنند، محصول مناسب را بر اساس اندازه و استایل خود خریداری کنید.

امتیاز نوشته

میانگین امتیازات 5 / 5. مجموع آرا: 2

تا حالا به این پست امتیازی داده نشده ): دوست داری اولین نفر باشی؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *